header
 

2013 rokiem wyzwań dla Hope Channel!

2013 rokiem wyzwań dla Hope Channel!Nigdy nieusatysfakcjonowany ocaleniem zaledwie garstki dusz, Bóg przygotowuje Hope Channel na jeszcze cudowniejszy rozwój, dzięki czemu w 2013 roku będzie mógł dotrzeć do większej liczby swoich zagubionych i cierpiących dzieci. W tym roku Hope Channel będzie potrzebować waszych modlitw, jak nigdy przedtem.

 

Globalny zasięg, jaki Bóg zapewnił telewizji Hope Channel, jest dziś większy, niż mogliśmy sobie wyobrazić, kiedy niespełna dziesięć lat temu startowaliśmy. Hope Channel ma obecnie w ofercie 13 kanałów, przygotowuje kilka następnych i używa ponad 20 (w tym 8 z 10 najpopularniejszych) języków do głoszenia słowa Bożego przez okrągłą dobę siedem dni w tygodniu na całym globie.

 

Bóg błogosławi waszą współpracę na doprawdy przeróżne zdumiewające sposoby. Czytelne orędzie nadziei, które pojawia się w programach Hope Channel zawierających znakomite rozważania biblijne oraz wskazówki na temat zdrowego, pobożnego życia, zmienia wiele osób. Obecnie trwają przygotowania do powstania nowych kanałów, między innymi włoskiego, koreańskiego i polskiego, a lada moment ruszą kanały: indonezyjski, ukraiński i filipiński.

 

Świadectwem sukcesu Hope Channel są osoby, których życie diametralnie się zmieniło. Cała zasługa należy się za to wyłącznie Bogu. Tylko on mógł sprawić, że zrealizowano przedsięwzięcia w następujących rejonach:

 

Ameryka Południowa

 

Południowoamerykańskie kanały Novo Tempo (portugalskojęzyczny) i Nuevo Tiempo (hispanojęzyczny) nabyły niedawno sieci komunikacyjne, dzięki czemu zwiększył się zasięg ich sygnału oraz wzrosła liczba chrztów i zmieniających ludzkie życie realizowanych programów. Ponieważ za sprawą Opatrzności w 2013 roku wciąż trwa rozwój Hope Channel na terenie całej Ameryki Południowej, kolejne efekty, także te w najdalszych zakątkach kontynentu, to tylko kwestia czasu.

 

Indie

 

Za pośrednictwem telewizji kablowej w Bombaju (20 mln mieszkańców) i Bangalore (prawie 9 mln mieszkańców) kanał Hope Channel Indie emitowany jest w kilku miejscowych językach. Już nie możemy się doczekać, kiedy nowa publiczna telewizja cyfrowa dołączy kanał Hope Channel Indie do swojej oferty i w ten sposób zawita z nim do ponad 300 mln kolejnych domów. Potencjalny wpływ na Boże dzieło w tym kraju w 2013 roku jest ogromny.

 

Chiny

 

Za Bożą sprawą w Chinach i kilku w sąsiednich krajach powstało dziewięć ośrodków produkcji programów chińskiego kanału Hope Channel, który chociaż nie skończył jeszcze dwóch lat, już zmienia ludzkie życie w tym najludniejszym kraju, gdzie miliony mieszkańców mają anteny satelitarne i oprócz kanałów rządowych mogą odbierać Hope Channel. Wpływ Hope Channel na życie Chińczyków w tym roku może być niezwykle znaczący.

 

Indonezja

 

Całodobowy kanał w języku indonezyjskim w tym największym islamskim kraju jest już prawie rzeczywistością. W 2013 roku będzie można z nim wystartować częściowo dzięki hojności miejscowego Kościoła, który pomógł powołać do życia studio produkcyjne. Dzięki temu będą mogły powstawać setki zdrowotnych, prorodzinnych i edukacyjnych programów – pomostu łączącego religie i wyznania oraz objawiającego prawdziwego Chrystusa, którego wszyscy mogą przyjąć.

 

Ukraina

 

Dzięki niesamowitemu cudowi władze państwowe przyznały Hope Channel 10-letnią koncesję na nadawanie programów w całym kraju, co jest precedensem w byłej republice radzieckiej. Audycje emitowane ze studia pod Kijowem już zmieniają ludzkie życie za pośrednictwem telewizji kablowej, a kiedy w 2013 roku Hope Channel Ukraina będzie dostępna przez satelitę, tak że znajdzie się w ofercie 200 z 800 operatorów telewizji kablowych na Ukrainie i w sąsiednich krajach, zacznie się zmieniać życie coraz większej liczby ludzi.

 

Filipiny

 

Pięć największych filipińskich miast testuje obecnie kanał Hope Channel International, nadając programy przez kilka godzin dziennie za pośrednictwem „wolnego sygnału”. W ten sposób kanał zyska status „obligatoryjnej” telewizji, którą będą musieli mieć w swojej ofercie wszyscy operatorzy kablowi w kraju. Gdy zatem w 2013 roku Hope Channel obejmie zasięgiem całe Filipiny, Bóg zacznie zmieniać jeszcze więcej mieszkańców tego monoreligijnego kraju w miarę poznawania przez nich biblijnych prawd na dzisiejsze czasy.

 

Afryka

 

W pierwszym kwartale 2013 roku w Afryce Subsaharyjskiej ma ruszyć nowy kanał z programami w dziesięciu lokalnych językach, a już dziś Hope Channel nadaje z kenijskiej platformy cyfrowej obejmującej cały kraj i ma rzadką koncesję na nieodpłatną, bezprzewodową transmisję na terenie całego kraju Malawi. Bóg już potężnie oddziałuje na cały kontynent. Na początku 2011 roku powołał do istnienia Hope Channel North Africa/Middle East, a wcześniej zorganizował transmisję portugalskojęzycznych programów Novo Tempo z Brazylii do Angoli i Mozambiku. Hope Channel International objęła już większość kontynentu, docierając także na Bliski Wschód, do Europy, Indii, Azji Południowej oraz całej Australii i Nowej Zelandii. Prawdopodobnie nigdy za życia nie dowiemy się, ilu ludzi przyjdzie dzięki temu do Chrystusa, ale wiemy, że bardzo wielu.

 

Ameryka Północna

 

W Ameryce Północnej 100 mln domów odbiera drogą kablową inne chrześcijańskie kanały. Módlcie się razem z nami o to, by Bóg w 2013 roku zmienił to, włączając Hope Channel do oferty każdej telewizji kablowej. Być może zobaczycie wtedy, jak odmieniło się życie członków waszej rodziny, zboru lub społeczności lokalnej.

 

Reszta świata

 

Poprzez jeszcze większy nacisk na wykorzystanie internetu i mediów społecznościowych kontakty Hope Channel z widzami wzrosły o 30-40% w ciągu dziewięciu miesięcy, czego efektem było ponad 8 mln wyjątkowych reakcji odbiorców, które napłynęły w tym okresie do telewizji. Co więcej, Hope Channel dostępna jest na wszelkie możliwe sposoby, w jakie ludzie oglądają telewizję − za pośrednictwem aplikacji do Androidów, iPhone'ów i iPadów, telewizji internetowej Roku czy MOIPTV, telewizji satelitarnej i kablowej, a już niebawem dzięki takim usługom, jak: Apple TV, Xbox i PlayStation.

 

Żadni misjonarze nie byliby tak szybcy, dokładni i stosowni. Efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania adwentystycznych przywódców sprzed paru lat. Jezus oświadczył, że jego przesłanie musi być głoszone każdemu narodowi i ludowi w każdym języku. A skoro tak powiedział, nie ma powodu, aby mu nie wierzyć. Kiedy wspieracie Hope Channel, Bóg pomnaża wasze dary, zdobywając dla swojego królestwa wielkie trofea − i odnosząc fenomenalne sukcesy! Razem z Bogiem zmieniacie życie ludzi na tym świecie i przygotowujecie ich do wieczności. Programy zdrowotne, rozważania biblijne, programy o życiu rodzinnym, programy muzyczne, programy misyjne − niezależnie od Bożej metody Hope Channel przynosi efekty.

 

Nie ustawajcie!

 

Kiedy wspieracie Hope Channel, Bóg pomnaża wasze dary, zdobywając dla swojego królestwa wielkie trofea w postaci ludzi odmienionych w życiu doczesnym i wiecznym.

 

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni