header
 

Rozwój Hope Channel Włochy!

Rozwój Hope Channel Włochy!Włochy dołączyły ostatnio do takich krajów, jak: Bułgaria, Norwegia, Korea, Polska czy Indonezja, w których kanały telewizji Hope Channel są dostępne tylko przez internet. Niebawem jednak w słonecznej Italii będzie ją można oglądać również przez satelitę.

– Hope Channel Włochy chce wypełnić lukę, starając się dotrzeć do włoskojęzycznych odbiorców na całym świecie – mówi Vincenzo Annunziata, regionalny dyrektor ds. public relations Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. – Pierwszy etap to telewizja internetowa, a już wkrótce będziemy też na Hope Channel Europa.

– Realizujemy programy na temat zdrowia, rodziny, Biblii, muzyki i bieżących wydarzeń – wyjaśnia Annunziata. – Podejmujemy kwestie społeczne i religijne, jak kreacjonizm naukowy czy narkomania. Niebawem dodamy poświęcony wolności religijnej magazyn informacyjny, nagrywany w Rzymie w języku angielskim dla odbiorcy międzynarodowego.


© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

Czytaj także: Ruszyła telewizja Hope Channel Italia!

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni