header
 

Zmarł radiowiec John Konrad

Zmarł radiowiec John Konrad2 stycznia rano po krótkotrwałej chorobie zasnął w Panu redaktor John Konrad (na zdjęciu), wiceprezes i główny menadżer waszyngtońskiej rozgłośni adwentystycznej WGTS 91,9, nadającej współczesną muzykę chrześcijańską.

 

43-letni Konrad zmarł w otoczeniu najbliższych w ośrodku zdrowia University of Maryland w Baltimore. Od połowy grudnia walczył z obustronnym zapaleniem płuc.

 

− Wszyscy mieliśmy nadzieję, że John szybko wyzdrowieje, więc jego śmierć oczywiście mocno zaskoczyła i pogrążyła w głębokim smutku wszystkich pracowników rozgłośni − oświadczył Rob Vandeman, sekretarz Unii Kolumbii Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego i zarazem prezes zarządu WGTS. − Składamy najszczersze wyrazy współczucia jego żonie, Dawn, jednocześnie prosząc, żebyście w swoich modlitwach pamiętali o niej i o naszej radiowej rodzinie.

 

Zarządcą i właścicielem powstałego w 1957 roku radia WGTS jest należąca do Unii Kolumbii uczelnia Washington Adventist University.

 

Konrad, generalny menadżer WGTS od 1996 roku, pod koniec lat 90 zmienił formułę rozgłośni, przestawiając ją z muzyki klasycznej na współczesną muzykę chrześcijańską, jak również podwoił obszar zasięgu stacji. Pod jego kierownictwem tygodniowa liczba słuchaczy wzrosła z 10 tys. do 600 tys. WGTS należy do pierwszej dziesiątki najlepszych stacji radiowych na terenie Waszyngtonu.

© Society of Adventist Communicators
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński


Czytaj poprzednie informacje o rozgłośni WGTS:

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni