header
 

Szczęśliwego Nowego 2013 Roku!

Szczęśliwego Nowego 2013 Roku!Za nami kolejny rok wspólnej wędrówki pełnej nadziei, wiary i miłości. Przez dwanaście ostatnich miesięcy byliśmy świadkami wielu niesamowitych zdarzeń i doświadczeń związanych z medialną ekspansją ewangelii. To był czas poznawania niezwykłych ludzkich losów, które opisywaliśmy na łamach niniejszego serwisu, ukazywaliśmy je w wielu audycjach radiowych lub w kadrach filmowych.

Jako „Głos Nadziei” również sami dokonaliśmy kolejnych milowych kroków w rozwoju naszej posługi. Najbardziej istotnym zdarzeniem w 2012 roku był dla nas fakt podpisania umowy ze światową telewizją Hope Channel, na podstawie której nasza dotychczasowa działalność telewizyjna będzie opatrzona odtąd marką Hope Channel Polska. Dołączamy więc, na postawie oficjalnej licencji – chronionej amerykańskim i europejskim prawem - do wielojęzycznej rodziny nadawców tej ogólnoświatowej telewizji adwentystycznej! Kolejny rok poświęcimy dalszemu rozwojowi tego właśnie projektu. Chętnych sponsorów i fanów telewizji bez przemocy i polityki, zapraszamy do współpracy i czerpania z tego duchowej radości!

Szczególne słowa wdzięczności za 2012 rok składamy samemu Bogu, który inspirował, pomagał i dokonywał dla nas rzeczy niemożliwych.

Dziękujemy za owocną współpracę zarządowi Polskiego Radia S.A. ze szczególnym uwzględnieniem Redakcji Audycji Religijnych, dziękujemy zarządowi telewizji Hope Channel, jak również Światowemu Radiu Adwentystycznemu (AWR). Wdzięczność - za owocną kooperację w 2012 roku - wyrażamy także tedMEDIA, medialnej komórce Wydziału Transeuropejskiego Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz Adventist News Network – informacyjnej agencji Generalnej Konferencji Kościoła z siedzibą w USA.

Nie możemy pominąć w tym wszystkim naszych Czytelników, Słuchaczy i Widzów, którzy dla nas są najważniejsi i dla których wszystko to robimy!

Drodzy Państwo, kochani Przyjaciele i Współpracownicy, przyjmijcie od nas najlepsze życzenia na cały Nowy 2013 Rok i zostańcie z nami na kolejne dwanaście miesięcy!

 

Zespół Ośrodka Radiowo-Telewizyjnego „Głos Nadziei”

Szukaj nas na www.glosnadziei.pl oraz www.facebook.com/glos.nadziei

 

 

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni