header
 

Hope Channel – podsumowanie roku 2012

Hope Channel – podsumowanie roku 2012To był wspaniały rok dla telewizji Hope Channel. Programy na żywo, m.in. Let's Pray i Cross Connections, zwiększyły oglądalność. Ba, widzowie mogą zadzwonić do studia, stając się częścią tych pokrzepiających, pogłębiających duchowość audycji. Pragniemy podziękować Wam za wszelką pomoc w 2012 roku.

 

W roku 2013 możecie się spodziewać nowych odcinków swoich ulubionych programów Hope Channel. Nie przegapcie też realizowanej przez Biuro Misji Adwentystycznej nowej audycji pt. Mission 360. Usłyszycie w niej historie z „frontu” od osób misjonujących zawodowo i wolontaryjnie, które życie i pracę na niełatwych terenach za granicą przedłożyły nad przytulne gniazdo rodzinne.

 

Pod koniec roku telewizja Novo Tempo otwiera tuż pod São Paulo sześć nowych studiów. Jeszcze niedawno plan rozwoju zaplecza produkcyjnego Novo Tempo w postaci zbudowania sześciu ultranowoczesnych studiów pozostawał w sferze marzeń jako nadzieja na skuteczniejsze, lepsze sposoby dzielenia się ewangelią i radościami chrześcijańskiego życia.

 

– Nad tym miejscem czuwa Boża opatrzność. Nikt nie potrafi wyjaśnić, jak Bóg zesłał te błogosławieństwa. Ale to on sprawił – odparł Erton Kohler, przewodniczący Wydziału Południowoamerykańskiego, zapytany, jak udało się zrealizować tak wielkie przedsięwzięcie.

 

Novo Tempo, uznawana za największą i najlepszą telewizję religijną w Brazylii, stanowi przykład tego, co dzieje się, gdy Bóg przekuwa marzenia, wiarę i nadzieję w cud.

 

 

© Adventist News Network
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni