header
 

AWR w Latynoameryce

AWR w LatynoameryceŚwiatowe Radio Adwentystyczne (ang. AWR) dzięki współpracy z ponad setką lokalnych rozgłośni dociera do mieszkańców dużych miast Ameryki Łacińskiej.

 

Choć AWR skupia się na krajach trzeciego świata, w których najtrudniej zanieść ewangelię, istnieje też wiele dużych ośrodków miejskich na terenie Ameryce Środkowej i Południowej, gdzie nie mniej łatwo dotrzeć z Dobrą Nowiną do milionów ludzi. Mowa między innymi o São Paulo (Brazylia), stolicy Meksyku, Limie (Peru), Caracas (Wenezuela) czy Bogocie (Kolumbia). Ponieważ obywatele tych miast żyją w wielkich budynkach i na osiedlach strzeżonych, wobec czego strasznie trudno do nich dotrzeć, najlepszymi metodami ewangelizacji okazują się: telewizja, radio i internet.

 

AWR prowadzi współpracę z mniej więcej stoma stacjami na terenie tych krajów, głosząc metropoliom ewangelię za pośrednictwem rozgłośni FM. Dzisiaj mamy co najmniej 150 stacji, które codziennie w językach: portugalskim, hiszpańskim i angielskim oraz (na Karaibach) francuskim emitują audycje dla milionów ludzi, którzy nawet tu, w tej części świata, muszą usłyszeć ewangelię. Chciałbym zachęcić naszych czytelników do nieustawania w modlitwach za miliony mieszkańców Ameryki Łacińskiej, którzy koniecznie muszą usłyszeć dobrą nowinę o Jezusie Chrystusie. Dziękujemy Wam wszystkim za dotychczasowe modlitwy i wsparcie.

 

© Dowell Chow, prezes AWR
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni