header
 

CNN o Kościele Adwentystów Dnia Siódmego

CNN o Kościele Adwentystów Dnia SiódmegoAgnus T. Jones znany amerykański aktor meagahitowego serialu komediowego pt. „Dwóch i pół”, oglądanego w USA przez 15 milionową widownię telewizji CBS, został adwentystą dnia siódmego.

W odpowiedzi na szerokie zainteresowanie prasy przynależnością konfesyjną aktora i jego decyzją o odejściu z serialu Kościół w specjalnym oświadczeniu podkreślił, że cieszy się z każdego nowego wyznawcy, jednak w sprawach dotychczasowej jak i dalszej kariery zawodowej Jonesa, odsyła bezpośrednio do samego zainteresowanego i jego najbliższego otoczenia.

Przy okazji medialnego nagłośnienia życiowej decyzji młodego aktora CNN przytoczyło wiele informacji nt. Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, przybliżając widzom historię i okoliczności powstania denominacji, głoszone przez Adwentystów zasady zdrowego stylu życia, idee święcenia soboty, jako biblijnego dnia świętego oraz wiarę członków społeczności w rychły powrót Jezusa Chrystusa.

 

Opr. na podst. CNN/ANN
Tłum. Glosnadziei.pl

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni