header
 

Pierwsza audycja AWR w Indiach

Pierwsza audycja AWR w IndiachDwunastego listopada w eter poszła pierwsza adwentystyczna audycja na falach UKF w Indiach. Program Avennel 'świt' zrealizowało w języku telugu Światowe Radio Adwentystyczne (ang. AWR), a wyemitowała rozgłośnia w mieście Hyderabad.

 

AWR podpisało właśnie kontrakt z nadawcą radiowym na wstępny cykl 11 odcinków audycji w języku telugu. Jeśli wystarczy środków, w Bombaju, Kalkucie, Bangalore, Pune, Delhi i innych dużych miastach pojawią się też programy w językach angielskim i hindi.

 

Hyderabad, „cyberstolicę” Indii, zamieszkuje ponad 9 mln ludzi. Znajduje się tu również największe skupisko muzułmanów w kraju. Indie to drugie po Chinach najludniejsze państwo świata.

 

– To bardzo znaczący krok w kierunku dotarcia do dużych miast indyjskich, podjęty po dwóch latach intensywnych negocjacji z nadawcami oraz realizacji programów – mówi Dowell Chow, prezes AWR. – Za sprawą Boga i naszych wiernych darczyńców otwiera się przed nami niepowtarzalna szansa dotarcia z dobrą nowiną o zbawieniu do Hindusów drogą radiową.

 

Pierwszą audycję nadano o 17.30 czasu miejscowego w Hyderabad. AWR transmituje obecnie programy dla indyjskich słuchaczy w trzynastu językach za pośrednictwem fal krótkich, podkastów oraz w systemie na życzenie.

 

© Shelley Nolan Freesland, dyrektor ds. public relations AWR
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni