header
 

AWR zwiększa ilość godzin emisyjnych

 

AWR zwiększa ilość godzin emisyjnychW październiku zarząd Światowego Radia Adwentystycznego (ang. AWR) uchwalił budżet rozgłośni na 2013 rok. W budżecie przewidziano opiewający na ponad pół miliona dolarów projekt wzrostu czasu antenowego audycji krótkofalowych w nowym sezonie nadawczym. W obecnym, 2012 roku AWR wyemituje łącznie 27.177 godzin; w przyszłym roku liczba godzin zwiększy się o 5200, czyli prawie o 20%.

 

– Tej jakże pożądanej zmiany możemy dokonać dzięki kilkuletniej finansowej stabilności – mówi Dowell Chow, prezes AWR. – W minionych latach z powodu finansowych ograniczeń musieliśmy ciąć liczbę godzin audycji emitowanych w niektórych językach. Ogromnie się cieszymy, że teraz będziemy mogli nie tylko przywrócić część zarzuconych programów, ale też dodać programy w nowych językach w pewnych niezwykle ważnych regionach.

 

Dodatkowe audycje będą emitowane w ponad 20 językach – między innymi amharskim, somalijskim, pendżabskim i urdu – dla słuchaczy z terenu Afryki i Azji. Języki te wybrano po ścisłych konsultacjach z regionalnymi dyrektorami AWR na obu kontynentach, którzy wskazali priorytetowe obszary o największym zapotrzebowaniu. W niektórych przypadkach liczba godzin transmisji audycji zostanie zwiększona poprzez dwukrotne wyemitowanie w ciągu dnia półgodzinnego programu emitowanego dotąd raz dziennie; w innych językach same audycje zostaną wydłużone z pół godziny do godziny.

 

– Dostarczanie słuchaczom codziennie jak najwięcej audycji stanowi główny cel AWR – stwierdza Chow – i jesteśmy wdzięczni Bogu, że możemy coraz bardziej rozwijać działalność AWR, co skutkuje rosnącą liczbą ludzi, którzy słyszą ewangelię w swoim języku.

 

© Shelley Nolan Freesland, dyrektor ds. public relations AWR
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni