header
 

Nowe programy AWR w Gruzji

Nowe programy AWR w GruzjiTym razem pragnę opowiedzieć o naszej pracy na Zakaukaziu, grupującym Armenię, Azerbejdżan i Gruzję. Niedawno po raz pierwszy rozpoczęliśmy produkcję audycji w języku gruzińskim i po raz pierwszy możemy słać tam nasze programy za pośrednictwem stacji FM na terenie Rumunii, co stanowi dla nas wielki krok naprzód.

 

Kraje kaukaskie powstały po upadku ZSRR i poszukują jeszcze własnej tożsamości, toteż możliwość dzielenia się ewangelią przez Światowe Radio Adwentystyczne (ang. AWR) w miejscowych językach to wielki postęp. Wielu Gruzinów nie chce już mówić po rosyjsku i pragnie posługiwać się własnym językiem.

 

Udało nam się znaleźć dwóch znakomitych gruzińskich producentów, którzy przygotowują dla rodaków audycje z ewangelicznym przesłaniem. Nie mogąc nadawać za pośrednictwem lokalnych rozgłośni gruzińskich, emitujemy nasze programy głównie drogą internetową. Chcemy też dotrzeć do Gruzinów przez radiofonię krótkofalową.

 

Potrzebujemy Waszych modlitw o to, by Gruzja, nieznająca Pana, przyjęła Jezusa. Ponieważ do Kościoła adwentystycznego należy niewielu Gruzinów, do większej liczby ludzi możemy z biblijnym orędziem dotrzeć właśnie dzięki falom eteru.

 

© Dowell Chow, prezes AWR
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński


Czytaj także: Audycje AWR po Gruzińsku

 

 

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni