header
 

Z życia Hope Channel Indie

Z życia Hope Channel IndieHope Channel nie zawiesza działalności w Indiach pomimo trzytygodniowej przerwy w dostawie elektryczności. W studiach Hope Channel w Tanai powstało w tym czasie prawie dwieście programów dzięki energii z generatora, co umożliwiła hojność darczyńców wspierających Hope Channel.

 

Hope Channel Indie działa od dwóch lat i jak wyjaśnia dyrektor Patrick Swoman S. Johnson, wyjątkowo skutecznie dociera do mieszkańców kraju.

 

− Za pośrednictwem mediów możemy docierać do ludzi i uczyć ich. Ewangelizacja telewizyjna znakomicie zdaje w Indiach egzamin. Dlaczego? Bo Hindusi lubią oglądać telewizję. W każdym domu jest telewizor. Odbiornik mają nawet ludzie bez dachu nad głową, a w niektórych domach są 3−4 telewizory.

 

Mary Sunder ogląda regularnie telewizję Hope Channel, która według niej naprawdę wychodzi naprzeciw potrzebom Hindusów i ma przed sobą świetlaną przyszłość:

 

− Telewizja Hope Channel Indie wykonuje wspaniałą pracę, zaspokajając wszelkie duchowe potrzeby człowieka. To niezwykły kanał, wykonujący świetną robotę. W najbliższej przyszłości prześcignie inne podobne kanały.

 

© Adventist News Network
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

- Czytaj także: Ruszyło adwentystyczne „Bollywood”!

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni