header
 

Orędzie prezesa Hope Channel

Orędzie prezesa Hope ChannelJestem tak podekscytowany, że nie wiem, od czego zacząć! Tyle się ostatnio wydarzyło niesamowitych rzeczy w Hope Channel − nie jestem pewien, czy uda mi się to wszystko streścić w paru słowach.

 

Jako główni partnerzy Hope Channel, na pewno się ucieszycie (będzie to zarazem apel do Was) na wieść o tym, czego Bóg dokonuje dzięki Waszym żarliwym modlitwom i pomocy finansowej. Jak wiecie, Pan bardzo nam błogosławił w ciągu minionych dziewięciu lat, powołując do życia trzynaście kanałów Hope Channel na świecie! Tylko patrzeć, jak ruszą cztery kolejne (Filipiny, Indonezja, Afryka i Ukraina) z programami dostosowanymi do danych populacji.

 

To będzie rozszerzenie dotychczasowej dystrybucji naszej telewizji. Hope Channel Niemcy na przykład emituje audycje drogą satelitarną, docierając do ponad 13 mln niemieckojęzycznych gospodarstw domowych. Hope Channel Rumunia wykorzystuje sieć kablową, docierając do ponad 70% obywateli oraz milionów odbiorców w innych europejskich krajach. Novo Tempo (brazylijski kanał w języku portugalskim) obejmuje obecnie zasięgiem 60% tego energicznego narodu poprzez telewizję kablową i lokalną. Nuevo Tiempo (południowoamerykański kanał hispanojęzyczny) obejmuje zasięgiem ponad 80% Chilijczyków i miliony mieszkańców innych krajów.

 

Najnowsze ważniejsze wieści z frontu

 

 

  • Hope Channel Ukraina otrzymała w sierpniu koncesję na emitowanie programów w całym kraju, co otwiera nam drzwi do prawie wszystkich ukraińskich operatorów telewizji kablowej. Jest to pierwsza była republika socjalistyczna, która udzieliła Hope Channel takiej koncesji, i pierwszy przypadek, gdy ukraińska Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała koncesję jednowyznaniowemu kanałowi protestanckiemu. To przełom dla wolności religijnej w tym kraju. Hope Channel Ukraina ma ruszyć w listopadzie tego roku.

 

  • Kenia ostatnio uruchomiła telewizję cyfrową HD i przyznała Hope Channel koncesję. Już wkrótce będziemy w domach ponad 60% tego 43-milionowego narodu!

 

  • Niedawno podpisaliśmy kontrakt na emisję naszych programów przez nowego satelitę IntelSat 20, obejmującego zasięgiem Afrykę subsaharyjską. Mamy dodatkowe pasmo dla naszego nowego kanału w wielu afrykańskich językach. To wielki przełom!

 

  • Kanadyjska Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała ostatnio Hope Channel koncesję na pierwszy ogólnokrajowy jednowyznaniowy kanał, co umożliwia nam dostęp do każdej kanadyjskiej sieci kablowej i satelitarnej!

 

  • Niedawno dowiedziałem się, że koncesję telewizyjną przyznały Kościołowi adwentystycznemu władze Malawi. Dzięki temu Hope Channel może oglądać w swoich domach ponad 16 mln ludzi!

 

  • Ostatnio skontaktował się z nami naukowiec, który wraz z kilkoma współpracownikami ogląda nas online w stacji badawczej na Antarktydzie! To się nazywa docierać z ewangelią na cały świat!

 

 

Dlaczego to wszystko się dzieje? Bóg toruje nam drogę i wprowadza Hope Channel pod strzechy setek milionów wartościowych ludzi, aby mogli usłyszeć jego orędzie za naciśnięciem guzika.

 

Dzięki Waszemu silnemu wsparciu Hope Channel stała się głównym światowym nadawcą telewizyjnym emitującym programy poświęcone chrześcijańskiemu stylowi życia. Dzięki Wam chrystocentryczne audycje są w pełni dostępne na całym globie drogą satelitarną i kablową, przez system wideo na życzenie (VOD), strumieniową transmisję wideo, a także za pośrednictwem multimedialnych platform społecznościowych i systemów IPTV (np. Roku). Mamy jedyne w swoim rodzaju programy wysokiej jakości, a nasz sygnał spełnia wymogi operatorów telewizji kablowej.

 

Teraz przede wszystkim dążymy do tego, aby telewizję Hope Channel miał w swojej ofercie każdy operator sieci kablowej w Ameryce Północnej, dzięki czemu nasze audycje trafią do ponad 100 mln domów! Bardzo Was prosimy o jeszcze więcej modlitwy w intencji dystrybucji Hope Channel. Módlcie się, żebyśmy w ciągu najbliższych kilku miesięcy, jeśli taka będzie Boża wola, podpisali umowy z tysiącami operatorów sieci kablowych na terenie USA i Kanady!

 

Dziękujemy Wam z całego serca za wspieranie Hope Channel hojnymi datkami i szczerą modlitwą.

 

Z Bożymi błogosławieństwami

Brad Thorp, prezes Hope Channel

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni