header
 

Aktualności Hope Channel NAME

Aktualności Hope Channel NAMEMinęło już dobre półtora roku, odkąd ruszyła oficjalna adwentystyczna telewizja nadająca programy na terenie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

 

W lutym 2011 roku Hope Channel uruchomiła kanał Hope Channel NAME (ang. Hope Channel North Africa Middle East Hope Channel Afryka Północna i Bliski Wschód). Z radością chcemy Wam opowiedzieć o pozytywnych efektach naszej dotychczasowej działalności. Ze względów bezpieczeństwa nie możemy ujawniać szczegółów, ale przynajmniej jeden przywódca adwentystyczny podał, że piętnaście osób dołączyło do Kościoła adwentystycznego właśnie dzięki Hope Channel NAME. Mamy teraz niesamowite możliwości w tym regionie i nasza telewizja świetnie się spisuje. W ostatnich miesiącach usprawniliśmy nasz kanał, zwiększając produkcję programów i poszerzając wachlarz audycji adekwatnych kulturowo. Jeśli Bóg da, będziemy mieli dzięki temu więcej widzów. Prosimy o dalsze modlitwy o to, by Bóg błogosławił kanał Hope Channel NAME, obejmujący zasięgiem prawie 500 mln potencjalnych odbiorców.

 

Oglądaliście już nasze programy na żywo? Od poniedziałku do czwartku w godzinach 20.00−22.00 czasu wschodniego i pacyficznego nadajemy dwie godziny audycji na żywo. Od 20.00 do 21.00 modlimy się wspólnie na antenie, a od 21.00 do 22.00 studiujemy razem Biblię.Jesteśmy zachwyceni dotychczasowym oddźwiękiem ze strony odbiorców. Z każdym dniem dociera do nas coraz więcej sygnałów od widzów, więc koniecznie powiedzcie o nas znajomym i sami skorzystajcie z tego wyjątkowego błogosławieństwa. Przyłączcie się do naszej cowieczornej modlitwy i studium biblijnego.

 

 

© Adventist News Network
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

- Czytaj także: Adwentystyczne media na fali przemian

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni