header
 

Program „Ministry in Motion” w Hope Channel

Program „Ministry in Motion” w Hope ChannelWasz pastor usługuje każdemu. A kto usługuje jemu? Właśnie od niedawna robi to Hope Channel.

 

W lipcu ruszył nowy program Hope Channel pt. „Ministry in Motion” (Dynamiczny duszpasterz). Gospodarzem programu jest Derek Morris, który prowadzi również program „Szkoła Sobotnia” i redaguje pismo „Ministry”.

 

Choć audycja adresowana jest głównie do pastorów i osób piastujących w Kościele stanowiska przywódcze, spodoba się każdemu zainteresowanemu działalnością duszpasterską.

 

Wśród poruszanych tematów znajdą się między innymi problemy przywódców, sposoby chronienia małżeństwa przed stresami duszpasterstwa, metody unikania wypalenia zawodowego oraz drogi skutecznego głoszenia słowa Bożego i studium Biblii.

 

„Ministry in Motion” emitowane jest na kanale Hope Channel Ameryka Północna w poniedziałki o 8.30 oraz wtorki i piątki o 14.00 czasu wschodniego.

 

Zapewne słyszeliście o trzynastu różnych kanałach Hope Channel na świecie, ale czy słyszeliście kiedyś o Hope Channel Polska, Hope Channel Indonezja, Hope Channel Włochy, Hope Channel Węgry, Hope Channel Filipiny?

 

Tych pięć kanałów internetowych dołącza wkrótce do naszej telewizyjnej rodziny Hope Channel razem z internetowymi kanałami: Hope Channel Norwegia, Hope Channel Czechy, Hope Channel Bułgaria i Hope Channel Ukraina.

 

Niektóre z nich staną się jeszcze w tym roku kanałami satelitarnymi, pod warunkiem że wyprodukują 1500 programów i spełnią surowe kryteria jakości produkcji oraz stabilności finansowej.

 

Słowem, Hope Channel nadal pączkuje!

 

Nie zapomnijcie o odwiedzaniu naszej strony, aby zapoznać się z nowymi fantastycznymi wieściami o tym, jak Hope Channel niesie ewangelię wieczną całemu światu!

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

- Czytaj także: Ruszył nowy program dla kaznodziejów

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni