header
 

Telewizyjne nagrody dla Hope Channel

Telewizyjne nagrody dla Hope ChannelTelewizji Hope Channel przyznano niedawno amerykańskie nagrody Telly Award za cztery programy.

 

 

– Dla Hope Channel to bardzo ważne wyróżnienie, bo dzięki niemu działalność Kościoła na świecie od razu zyska na wiarygodności. Będzie to duża korzyść w obliczu prób pozyskania w kraju większego grona odbiorców. Operatorzy sieci kablowych na pewno zauważą, że Hope Channel ma w swojej ofercie nagrodzone programy – rzekł Brad Thorp, prezes Hope Channel.

 

– Wyróżnienie pomoże też dotrzeć do osób niekoniecznie uduchowionych, skłaniając je do oglądania naszych audycji i ostatecznie prowadząc do głębokiej, trwałej więzi z Jezusem - dodał.

 

Telly Award jest najważniejszą nagrodą za najlepsze produkcje filmowe i wideo, a także za wybitne reklamy i programy lokalnych, regionalnych i kablowych sieci telewizyjnych. Zgłaszane materiały są oceniane po kątem stopnia profesjonalizmu bez porównywania ze sobą nawzajem, toteż liczba zwycięzców w poszczególnych latach w danej kategorii jest różna.

Punkty przyznaje jury składające się z czołowych postaci świata reklamy oraz producentów filmowych i wideo. Nadesłane materiały mogą otrzymać brązową lub srebrną Telly Award.

 

Co roku do konkursu zgłasza się około 14.000 agencji reklamowych, wytwórni filmowych, stacji telewizyjnych, operatorów sieci kablowych i przedsiębiorstw z całego świata.

 

– Uzyskanie tych prestiżowych nagród to dla Hope Channel prawdziwy zaszczyt - mówi Thorp. – Pokazują one, że audycje Hope Channel dorównują pod względem jakości najlepszym i największym amerykańskim producentom telewizyjnym.

 

Tegoroczni laureaci

 

Parker's Puzzle (Zagadki Parkera) to oryginalny program dla dzieci. Papuga Parker wraz ze swoim kolegą panem Ritchiem w 28 odcinkach prezentują w formie zabawy pod jednej z podstawowych zasad biblijnych.

 

Dawn of Hope (Jutrzenka nadziei) ukazuje życie lekarzy misjonarzy i ich pacjentów w Maluti Hospital w Lesotho.

 

● Na World of Hope (Świat pełen nadziei) składają się inspirujące, emanujące nadzieją historie widzów Hope Channel oraz relacje z ogólnoświatowej działalności ewangelizacyjnej Hope Channel. Program otrzymuje Telly Award już po raz drugi.

 

Vital Signs (Oznaki życia), powstający we współpracy z Wydziałem Medycyny Loma Linda University, zapoznaje nas z życiem lekarzy stażystów i wieściami z tego cieszącego się międzynarodową sławą ośrodka zdrowia.

 

Do pozostałych audycji Hope Channel, które już wcześniej otrzymały Telly Award, należą między innymi: Cooking Vegetarian, My Story My Life - Australia oraz Life's Beat.

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni