header
 

Wiadomości z Hope Channel po polsku!

In focus Wiadomości adwentystycznej stacji telewizyjnej „Hope Channel” dla Regionu Południowego Pacyfiku można wysłuchać w języku polskim.
Stało się to możliwe dzięki grupie medialnych entuzjastów, członków Polskiego Kościoła Adwentystów w Dandenong (Melbourne/Australia).
Cotygodniowy serwis informacyjny „In Focus” można oglądać w polskiej wersji językowej na stronie internetowej www.dandypolish.org.au.

To kolejna z inicjatyw polskich adwentystów w Australii.

Należy z pełną satysfakcją podkreślić, iż dwa największe adwentystyczne ośrodki polonijne w Australii (tj. Melbourne i Adelajde) od pewnego czasu prowadzą bardzo aktywną działalność misyjną za pośrednictwem internetu.

Jest ona zauważana nie tylko przez blisko tysiąc osób adwentystycznej polonii w Australii, ale także przez osoby spoza środowiska wyznaniowego piątego kontynentu. Są także znakomitym źródłem informacji ze swojej działalności dla wszystkich Polaków (i nie tylko) na całym świecie.

Według analizy działalności internetowej Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego Regionu Południowego Pacyfiku okazuje się, że obie strony polonijnych zborów są w ścisłej czołówce najbardziej aktywnych i rozwiniętych serwisów tego typu w całym Wydziale do którego należy m. in. Australia, Nowa Zelandia, Papua Nowa Gwinea i niezliczone wyspy Pacyfiku.

I tak według danych strona zboru w Melbourne jest w statystykach na czwartej pozycji na ok. tysiąc wszystkich adwentystycznych witryn tej części świata.

Oglądaj In Focus po polsku!

© adwentysci.waw.pl
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni