header
 

AWR i Projekt „Wielki bój”

AWR i Projekt „Wielki bój”W ramach ogólnoświatowego Projektu „Wielki bój” wiele lokalnych rozgłośni stowarzyszonych ze Światowym Radiem Adwentystycznym (ang. AWR) integruje swoje działania z działalnością wydawniczą. Wykonują w ten sposób znakomitą pracę, szerząc Dobrą Nowinę.

 

 

Niedawno wróciłem z kampanii ewangelizacyjnej na północy Wenezueli. W pewnym mieście ludzie tłumnie przychodzili na róg ulicy, gdzie rozdawano książki „Wielki bój”. Inni dzwonili do lokalnej rozgłośni adwentystycznej, prosząc o przesłanie egzemplarza mailem  – być może nie chcąc, aby ktoś ich zobaczył stojących w kolejce po książkę!

 

A oto jak Radio Advent działa w stolicy Liberii i jak na to reagują ludzie:

 

W ciągu całych naszych audycji – głównie programu „Godzina dla Berejczyka”, będącego indukcyjnym studium Biblii rozdział po rozdziale – do naszego biura przychodziło codziennie co najmniej dziesięć osób, chcących zostać adwentystami dnia siódmego i odebrać egzemplarz „Wielkiej nadziei” (in. „Wielki bój” - przyp. tłum.).

Rozpowszechniamy też wśród mieszkańców kalendarz „Godzina dla Berejczyka” z dołączoną książką „Wielka nadzieja” oraz takimi darmowymi publikacjami, jak: „When God Said Remember” (Gdy Bóg rzekł: „Pamiętaj”) Marka Finleya oraz „Your Bible and You” (Biblia i Ty), „Who Is Jesus?” (Kim jest Jezus), „National Sunday Law” (Państwowa ustawa niedzielna) i „Droga do Chrystusa”. Chcemy dotrzeć z Radiem Advent do reszty kraju i poza jego granice.

 

„Błogosławiony, którzy przychodzi w imię Pańskie”.

 

© Dowell Chow, prezes AWR
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

 

Zobacz telewizyjne reklamy „Wielkiego boju” w języku polskim »
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni