header
 

Ludzie listy piszą…

Ludzie listy piszą…Podczas ostatniego wyjazdu służbowego zatrzymałem się w pensjonacie należącym do członków innego wyznania. Wieczorem złożył mi wizytę ich pastor, który wyznał, że ogląda telewizję Hope Channel i przekonany jest o prawdach przedstawianych w jej programach. Prosił o modlitwę, bo gdy opuści dotychczasowy Kościół, pójdzie za nim połowa wyznawców. Obecnie uczęszcza regularnie na lekcje szkoły sobotniej w miejscowym zborze adwentystycznym.

―Stephen, Nigeria

 

 

Skacząc dziś po chrześcijańskich kanałach, trafiłem na Was. To wspaniałe, że ludzie w najlepszym czasie antenowym modlą się za innych.

―Freddy, Nowy Jork

 

 

Codzienne wiadomości załamują, bo nie mówią o niczym innym, jak tylko o wojnach, katastrofach i kryzysach. Hope Channel zaś daje mi powód, by żyć w oczekiwaniu na kraj, którego twórcą jest nasz Pan. Ależ chciałbym już tam być!

―Gilbert, Kenia

 

 

Hope Channel to dla mnie przebogate źródło wiedzy. Niedawno przyjęłam Jezusa za osobistego Zbawiciela i ochrzciłam się. To najlepsza decyzja w moim życiu. Im więcej karmię się Słowem Bożym, tym bardziej rosnę w siłę (…) a pomagają mi w tym Wasze programy.

―Nadica, Jamajka

 

 

Kiedyś myślałam, że Hope Channel to jeden z wielu chrześcijańskich kanałów, teraz wiem, że się myliłam. Wasze głębokie, biblijne programy otworzyły mi oczy. W pracy nie mogę się doczekać, kiedy wrócę do domu i włączę Hope Channel.

―Nokuthula, Zimbabwe

 

 

Pan S., chory na raka, zadzwonił do nas, prosząc, żebyśmy pomodlili się o jego uzdrowienie. Po modlitwie podzielił się ze mną tym, jak bardzo jest podekscytowany, oglądając codziennie poranne lekcje szkoły sobotniej. Powiedział, że chodzi na nabożeństwa innego wyznania, ale chciałby odwiedzić adwentystyczny dom modlitwy. Dowiedziałem się więc, gdzie się znajduje najbliższy adwentystyczny zbór, i powiedziałem mu, że liczy 730 członków. „Teraz już 731!” – odparł.

―Kapelan infolinii Hope Channel

 

 

Razem z mężem odeszliśmy daleko od Chrystusa na niemal dziesięć lat. Zbrzydła nam też telewizja, ale wtedy „odkryliśmy” Hope Channel. Teraz oglądamy tylko to. I cieszymy się, należąc do Bożego Kościoła czasów końca! Powrót na wąską drogę był niesamowitym przeżyciem. Dziękujemy, że byliście z nami wtedy, kiedy Was najbardziej potrzebowaliśmy!

―Sharon, Kalifornia

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

 

 

Zachęcamy serdecznie także widzów „Głos Nadziei TV” do przesyłania świadectw i wrażeń z oglądania naszych programów telewizyjnych. Kontakt dla widzów i słuchaczy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni