header
 

Hope Channel uruchamia kolejne kanały

Hope Channel uruchamia kolejne kanałyNa pewno słyszeliście o trzynastu istniejących obecnie kanałach telewizji Hope Channel, dostępnych drogą satelitarną na całym świecie. A czy słyszeliście o Hope Channel Polska, Hope Channel Indonezja, Hope Channel Włochy, Hope Channel Węgry, Hope Channel Filipiny?

 

 

Tak, tak! Tych pięć nowych kanałów dołączy już niebawem do grona naszych dotychczasowych kanałów internetowych, jak: Hope Channel Norwegia, Hope Channel Czechy, Hope Channel Bułgaria czy Hope Channel Ukraina.

 

Niektóre z nich mają zacząć funkcjonować jako całodobowe kanały satelitarne i internetowe jeszcze w tym roku, inne wkrótce potem.

 

Kanały dysponujące co najmniej 1500 programami i spełniające inne surowe kryteria dotyczące sprzętu, jakości produkcji i stabilności finansowej są uważane za kandydatów na kanały satelitarne. Bądźcie więc gotowi na pojawienie się kolejnych fascynujących kanałów. Być może pewnego dnia odkryjecie, że dany kanał mogą już oglądać Wasi znajomi lub sąsiedzi... którzy dzięki temu odnajdą przedstawione w swoim języku przez ludzi z ich własnej kultury przesłania miłości i prawdy, które wniosą do ich życia ciepło i radość!

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni