header
 

Olimpijska sztafeta z LIFEconnect

Olimpijska sztafeta z LIFEconnectJako że od siedmiu tygodni znicz olimpijski przemierza Wielką Brytanię, mieszkańcy miejscowości położonych wzdłuż trasy sztafety oblegają drogi, witając osoby biegnące ze zniczem. Kiedy 27 lipca podczas inauguracji olimpiady zapłonie ogień olimpijski, uwaga opinii publicznej skieruje się na wybitnych sportowców i gwiazdy krajowego formatu. Zanim to jednak nastąpi, znicz przez siedemdziesiąt dni będą sobie przekazywać lokalni czempioni, co dla każdego z nich jest spełnieniem marzeń.

 

Adwentystyczna służba internetowa LIFEconnect również postanowiła się zaangażować w przygotowania do olimpiady, organizując swoistą „Sztafetę ze zniczem”. Podczas gdy Wielka Brytania cieszy się ze swojego olimpijskiego marzenia, ale zarazem patrzy w kierunku niepewnej przyszłości poolimpijskiej, poprosiliśmy ludzi z różnych części kraju, aby na przekazywanej sobie niczym znicz olimpijski kamerze nagrali krótki materiał, w którym podzielą się swoimi największymi nadziejami i obawami. Wszyscy uczestnicy adwentystycznej sztafety zarejestrowali swoje wypowiedzi, z których część zamieściliśmy na stronie www.lifeconnect.org.uk.

 

W każdy piątek w sieci pojawia się nowy materiał z innej części kraju. Internauci mają dzięki temu kolejną sposobność nawiązania znajomości oraz wymiany doświadczeń i opinii. W ten sposób pomagamy sobie nawzajem spełniać marzenia i stawiać czoła obawom, jako internetowa społeczność zgłębiając tajniki życia.

 

LIFEconnect to internetowa społeczność, dzięki której ludzie mogą się swobodnie podzielić tym, co się dla nich liczy w życiu. Skoro społeczności lokalne zbierają się przy drogach, wiwatując na cześć sportowców biegnących ze zniczem, może i Wy przyłączycie się do nas w naszym filmowym projekcie internetowym? Zalogujcie się, zapoznajcie się z nagranymi już materiałami wideo, włączcie do dyskusji i rozgośćcie: LIFEconnect stoi przed Wami otworem!

 


© Andrew Williams, tedNEWS
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni