header
 

Hope Channel dostępny na kolejnych platformach

Hope Channel dostępny na kolejnych platformach W ofercie internetowego serwisu telewizyjnego o nazwie Roku znajdują się już cztery kanały Hope Channel. Roku to jedna z najchętniej wykorzystywanych na świecie metod łączących telewizję z Internetem. Specjaliści z branży szacują, że sprzedano już około 5 mln dekoderów Roku.

To kolejny efekt Bożego błogosławieństwa dla Hope Channelmówi Justin Woods, internetowy architekt Hope Channel, który kierował przedsięwzięciem.Początkowo napotkaliśmy problemy techniczne, ale teraz mamy w ofercie cały szereg kanałów telewizji Hope Channel dla milionów widzów serwisu Roku.

Użytkownicy Roku z całego świata, którzy dysponują szybkim Internetem, mogą oglądać następujące kanały adwentystyczne: Hope Channel Ameryka Północna, Hope Church Channel, Esparanza TV i Hope Channel Indie.

Korzystanie z Roku nie wymaga subskrypcjidodaje Woods.Wystarczy jednorazowa opłata za dekoder, bez żadnych dodatkowych kosztów. Dekoder można kupić przez Internet albo prawie w każdym amerykańskim sklepie RTV.

Lista sklepów sprzedających dekodery znajduje się na stronie www.roku.com/retail. Jeśli kupicie dekoder albo o nim komuś powiecie, nie zapomnijcie przyznać telewizji Hope Channel pięciu gwiazdek, aby była bardziej widoczna dla innych użytkowników Roku.

Gabriel Begle, producent programu Hope Channel pt. Healthy... For Good, w ciągu kilku godzin od pojawienia się Hope Channel w serwisie Roku wysłał do kierownictwa telewizji maila, w którym napisał:W sklepie zatrzymałem się przy towarach z promocyjną ceną i kupiłem dekoder Roku. (). Kilkadziesiąt minut później siedzę sobie w domu i oglądam w telewizorze Hope Channel. Przyznałem Wam pięć gwiazdek.

Roku, podobnie jak wiele serwisów do obsługi telewizji kablowej i satelitarnej, oferuje też kanały niestosowne do każdego domumówi Woods.Ale ponieważ cieszy się coraz większą popularnością wśród ludzi poniżej czterdziestki, jest to ważny serwis, dzięki któremu można zaoferować światu Hope Channel jako pozytywną alternatywę, kierującą ludzi do Jezusa i przygotowującą ich na jego powtórne przyjście.

Hope Channel jest w trakcie rozmów z innymi podobnymi serwisami: Boxee, Hulu czy Aplle TV. Od dawna współpracuje z MOIPTV, internetowym serwisem, który ma w swojej ofercie następujące kanały adwentystyczne, dostępne dzięki dekoderowi: Hope Channel, Hope Church Channel, Esperanza TV, Novo Tempo i Nuevo Tiempo.

 

Aby podłączyć do telewizora dekoder Roku, wystarczy kilka prostych kroków:

  • Postępować zgodnie z czytelnymi wskazówkami instrukcji dekodera, objaśniającymi, jak połączyć go z telewizorem i Internetem.

  • Pilotem od dekodera wybrać w menu na ekranie pozycjęChannel Store.

  • Przewinąć na sam dół i wybrać pozycjęReligion & Spirituality(Religia i duchowość).

  • Przewinąć w prawo lub w lewo i wybrać pozycjęHope Channel.

  • Nacisnąć przyciskOKna pilocie.

  • Nacisnąć przyciskOK, potwierdzając polecenieAdd channel(Dodaj kanał).

  • Nacisnąć przyciskOK, potwierdzając polecenieGo to channel(Wybierz kanał).

  • Wybrać kanał Hope Channel, który chcemy oglądać, i nacisnąć przyciskOK.

© Hope Channel
Tłum.
Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni