header
 

Aplikacja Hope Channel do Androida gotowa

Aplikacja Hope Channel do Androida gotowaTelewizja Hope Channel pokonała kolejną barierę techniczną, udostępniając ewangelię milionom potencjalnych widzów na całym świecie w jeden z najwygodniejszych i coraz powszechniejszych sposobów: smartfony Android.

 

– Ponieważ 52% smartfonów sprzedawanych na świecie używa systemu Android (dla porównania systemu Apple używa 16% iPhone'ów i iPadów), otworzyła się przed nami duża szansa zaniesienia światu ewangelii – cieszy się Sascha Schuster, główny programista Stimme der Hoffnung (Głosu Nadziei), niemieckiego ośrodka multimedialnego telewizji Hope Channel, twórca aplikacji Hope Channel do iPhone'a.

 

W jednym z ostatnich miesięcy sprzedano ponad 300 mln (!) Androidów. Codziennie na świecie uruchamia się 850 tys. smartfonów i tabletów opartych na tym systemie. Telefony w niego wyposażone stanowią 56% wszystkich sprzedanych smartfonów.

 

– Potencjał ewangelizacyjny jest niesamowity – mówi pastor Brad Thorp, prezes Hope Channel. – Chcemy być dostępni o każdej porze i na każdym miejscu, żeby wszyscy wszędzie mogli się dowiedzieć o Jezusie. Nie możemy nie korzystać z multimedialnych nowinek technicznych. Wyobraźcie sobie, że telewizję Hope Channel mogą teraz oglądać całe miliony użytkowników telefonów na kuli ziemskiej. W ten sposób Słowo Boże jest znacznie dostępniejsze niż do tej pory.

 

Aplikacja do Androida, podobnie jak jej odpowiednik do iPhone'a, podaje użytkownikowi m.in. strefę czasową na świecie, w której się znajduje, i dostosowuje do niej program telewizyjny Hope Channel. Aplikację, oferującą osiem różnych kanałów Hope Channel, można nabyć w sklepie Androida za 99 centów.

 

– Aplikacja do Androida umożliwia też korzystanie w systemie wideo na życzenie z dostępnych bibliotek multimedialnych kanałów: Hope Channel, Hope Channel Niemcy, Hope Channel Francja (online) i Hope Channel Wielka Brytania (online) – informuje Schuster.

 

Aplikacje innych kanałów Hope Channel zostały opracowane przez terenowe ośrodki multimedialne. Użytkownicy mogą na przykład znaleźć w Internecie aplikacje do Hope Channel Czechy (kanał internetowy), Novo Tempo (kanał portugalski) i Nuevo Tiempo (kanał hiszpański).

 

Z ośmiu różnych kanałów Hope Channel (wraz z programami telewizyjnymi) może już na świecie korzystać ponad 50 mln użytkowników iPhone'ów i przeszło 19 mln użytkowników iPadów. Jeśli macie już aplikację do iPhone'a, możecie nieodpłatnie zaktualizować swoją wersję w sklepie Apple'a .

 

Nabyć można też aplikacje do storyLine, Cross Connection, Beginnings oraz Disclosure – czterech nowych programów na żywo poświęconych studiowaniu Biblii, które emitowane są o 21.00 od poniedziałku do czwartku. Strona www.HopeTV.org oferuje podcasty umożliwiające oglądanie w systemie na życzenie audycji poświęconych studiowaniu Biblii oraz programów: Hope Sabbath School, Cliff! i Higher Ground.

 

Na Androidach można obecnie poprzez system internetowej transmisji na żywo oglądać następujące kanały: Hope Channel, Hope Channel International, Hope Church Channel, Esperanza TV, Hope Channel Germany, Hope Channel Europe, Hope Channel India, Hope Channel North Africa/Middle East.

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni