header
 

Hope Channel Indonezja szykuje się do startu

Hope Channel Indonezja szykuje się do startuCzyżby jeszcze w jakimś kraju miała zostać uruchomiona telewizja Hope Channel?

 

Owszem, i to już wkrótce!

 

Hope Channel Indonezja w ciągu zaledwie dwunastu miesięcy produkcji zrealizowała pięćset audycji. Jej oferta obejmuje m.in. cykliczne programy Tajemnice prawdziwego szczęścia oraz Rodzinne finanse, a także różnorodne audycje poświęcone duchowości, Biblii, rodzinie, zdrowiu i muzyce.

 

Programy Hope Channel są już zauważane w indonezyjskiej telewizji. Według Indovision, największej tamtejszej sieci kablowej, która obecnie emituje programy Hope Channel, Rodzinne finanse uznano ostatniej jesieni za najlepszą audycję. W styczniu kierownictwo Hope Channel Indonezja spotkało się z szefami telewizji państwowej, aby przedłużyć kontrakty na emitowanie próbnych programów.

 

– Nasze nowe studio to prawdziwe błogosławieństwo – cieszy się Michael Palar, dyrektor Hope Channel Indonezja. – Dzięki dodatkowym pracownikom i wolontariuszom mamy nadzieję zwiększyć w tym roku produkcję o 100%. Od sierpnia planujemy już nadawać przez całą dobę. Obecnie rozpatrujemy podpisanie kontraktów na transmisję satelitarną, a jeszcze w tym roku chcemy wprowadzić całodobowy internetowy przesył strumieniowy.

 

Sąsiednie kraje Azji Południowej i Oceanii docelowo również mają zostać objęte zasięgiem, dzięki czemu nowa stacja dotrze do kolejnych milionów ludzi, którzy muszą poznać Jezusa. 230-milionowa Indonezja jest najludniejszym krajem islamskim.

 

– Każdy z działających obecnie na świecie trzynastu kanałów Hope Channel to Boży cud – stwierdza Brad Thorp, prezes Hope Channel. – A Hope Channel Indonezja, która już zmienia życie przez emitowane w telewizji państwowej audycje na temat zdrowia, rodziny i Biblii, będzie cudem najwyższego rzędu. Jesteśmy wdzięczni Bogu za jego opatrzność. Dziękujemy też adwentystycznej Unii Indonezyjskiej, skromnemu zespołowi realizatorów oraz oddanym wolontariuszom, którzy kładą te podwaliny.

 

– Według doniesień, które otrzymujemy – informuje Kandus Thorp, wiceprezes ds. produkcji – nasi pracownicy zrealizowali niesamowitą liczbę znakomitych programów, i to w szybkim tempie. Mało tego, nasze audycje zyskują w kraju uznanie z powodu praktycznych treści i wysokiej jakościowo produkcji.

 

– Świetna jakość i duża liczba programów zrealizowanych przez taką garstkę ludzi jest niezwykle inspirująca, niemal przyprawia o zawrót głowy – dodaje. – Tu z pewnością dowodzi Bóg.

 

Aby zwiększyć produkcję programów przez założenie własnego ministudia, Hope Channel Indonezja współdziała z indonezyjskim Universitas Advent oraz Szpitalem Adwentystycznym w Bandung w prowincji Jawa Zachodnia.

 

– Istnieje duże zapotrzebowanie na programy o zdrowiu – mówi Palar.

 

W tym samym czasie w amerykańskim stanie Maryland w studiach Hope Channel nagrano około stu utworów instrumentalnych i wokalnych do cyklicznego programu Chwalmy Pana!, który będzie emitowany w Hope Channel Indonezja i Hope Channel Chiny.

 

Ponadto w należącym do Hope Channel studiu „Projekt Nadzieja”, mieszczącym się w kalifornijskim miasteczku Loma Linda, w marcu tego roku zarejestrowano ponad sto innych utworów muzycznych oraz zrealizowano serial poświęcony zdrowiu emocjonalnemu pt. Zdrowie to całość – umysł, dusza, ciało. Programy, z udziałem członków zborów (parafii) indonezyjskich, chińskich, japońskich i innych południowokalifornijskich, będą nadawane w Hope Channel Indonezja i Hope Channel Chiny.

 

Gorąco prosimy, abyście nie zapominali w modlitwach o planie uruchomienia satelitarnej i internetowej telewizji Hope Channel Indonezja.

 

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni