header
 

Hope Channel podąża za nowinkami

Hope Channel podąża za nowinkami Telewizja Hope Channel ma zaszczyt poinformować o pojawieniu się nowości medialnych pomagających w misji adwentystyczne.

 

Aplikacja Hope Channel do iPhone'a i iPada oferuje teraz osiem różnych kanałów Hope Channel, a także przewodnik po każdym z nich. Możemy więc zobaczyć strefę czasową, w której się znajdujemy, oraz zapoznać się z ramówką dostosowaną do naszej lokalizacji w każdym miejscu na kuli ziemskiej. Koszt aplikacji to jedyne 99 centów. Jeżeli już ją macie, w sklepie Apple'a można nieodpłatnie zaktualizować swoją wersję.

 

Ale, ale, mamy też dobrą nowinę dla użytkowników urządzeń mobilnych typu Android. Już niebawem, być może za kilka tygodni, będzie dostępna aplikacja tego rodzaju i do waszych aparatów. Jeśli chcecie być na bieżąco, odwiedzajcie stronę www.HopeTV.org.

 

Telewizja Hope Channel pracuje teraz intensywnie nad zaistnieniem w większej liczbie internetowych serwisów telewizyjnych. Pierwszym z nich ma być Roku.

 

Wprawdzie mieliśmy być obecni na tym portalu już w styczniu tego roku, ale nie mogliśmy złapać wystarczająco dobrego sygnału. Mimo to spodziewamy się, że zanim przeczytacie tę informację, problem odejdzie już do przeszłości. Prowadzimy też rozmowy z serwisami: Boxee, Hule i Apple TV.

 

Hope Channel ponadto od dłuższego czasu współpracuje z MOIPTV, internetowym portalem mającym w ofercie wiele chrześcijańskich kanałów, w tym adwentystyczne Hope Channel, Hope Church Channel, Esperanza TV, Novo Tempo i Nuevo Tiempo.

 

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni