header
 

Restrukturyzacja kalifornijskich mediów adwentystycznych

Restrukturyzacja kalifornijskich mediów adwentystycznychZarząd Adwentystycznego Ośrodka Multimedialnego (AMC), w którym powstają takie produkcje jak „Faith For Today” i „It Is Written”, zwrócił się do każdej ze swoich sekcji z propozycją ewentualnej przeprowadzki z Simi Valley w południowej Kalifornii.

 

Wniosek przegłosowano 3 kwietnia na posiedzeniu rady nadzorczej ośrodka. Jak dowiedzieliśmy się od Warrena Judda, kierownika AMC, sekcje będą się dzięki temu mogły przenieść w miejsca o niższych kosztach utrzymania. Adwentystyczny Ośrodek Multimedialny w Simi Valley przyjmuje obecnie od poszczególnych sekcji wnioski z konkretnymi propozycjami przenosin. W ośrodku mieszczą się m.in. takie służby misyjne jak „Breath of Life” i „Voice of Prophecy.

 

Nie wiadomo jeszcze, które sekcje zdecydują się na przeprowadzkę, poinformował Dan Jackson, prezes zarządu AMC i przewodniczący adwentystycznego Wydziału Północnoamerykańskiego.

 

Do multimedialnych służb misyjnych Wydziału Północnoamerykańskiego należą m.in.: Breath of Life, Faith For Today, It Is Written, La Voz de la Esperanza i Voice of Prophecy.

Rada nadzorcza postanowiła, że służby mają do 3 czerwca przedstawić swoje biznesplany administracji wydziału, która następnie przekaże je do rozpatrzenia zarządowi AMC na jego przyszłym posiedzeniu.

 

W ośrodku pozostaną Adventist Media Productions, służba zajmująca się wydawaniem mediów elektronicznych w Kościele adwentystycznym w Ameryce Północnej, i Adventist Media Services Agency, służba zajmująca się zakupem mediów do celów reklamowych i media placement.

 

Wszystko to nastąpiło niemal rok po szczycie, na którym adwentystyczni wysocy urzędnicy z Ameryki Północnej spotkali się z producentami, szeregowymi członkami i konsultantami w celu weryfikacji skuteczności służb misyjnych. W wydanym niedawno oświadczeniu Jackson oznajmił, że rozpoznawalność Kościoła adwentystycznego w Ameryce Północnej nie odpowiada ilości pieniędzy wydawanych na służby misyjne, w związku z czym ich działalność należy poddać rewizji.

 

Jackson wyraził jednocześnie poparcie dla służb misyjnych mieszczących się w południowokalifornijskim Adwentystycznym Ośrodku Multimedialnym, który zatrudnia około 125 pracowników.

 

– Posłannictwo służb misyjnych i orędzie nadziei – rzekł – pomaga krzewić ewangelię o Jezusie Chrystusie w całej Ameryce Północnej i poza jej granicami. Doceniamy niestrudzone wysiłki wielu ludzi, którzy angażują się w działalność tych służb.

 

© NAD/Adventist News Network
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni