header
 

Telewizja Hope Channel Indie ma już rok

Telewizja Hope Channel Indie ma już rok– Nie potrafimy wyrazić słowami, jak wspaniale Bóg prowadzi nas, odkąd 1 maja 2011 roku uruchomiliśmy naszą telewizję – mówi pastor Swamidas Johnson, dyrektor Hope Channel Indie. – Naszym kolejnym celem jest dostępność Hope Channel Indie w całej krajowej sieci kablowej. Prowadzimy obecnie rozmowy z trzema największymi telewizjami kablowymi w Indiach. Chociaż władze dały nam placet na korzystanie z sieci kablowej i satelitarnej, pełny sukces będzie możliwy tylko dzięki modlitwom naszych braci i sióstr.

 

Johnson i jego współpracownicy instalują też na terenie całego kraju w domach adwentystów, innych chrześcijan, a także muzułmanów anteny satelitarne odbierające Hope Channel International i Hope Channel Indie. Oferta obejmuje również wiele popularnych kanałów obliczonych na przyciągnięcie widzów, którzy docelowo mają trafić na chrystocentryczne programy Hope Channel.

 

Studio Hope Channel Indie w Madrasie, ku wielkiej radości niewielkiego, lecz oddanego Bogu zespołu pracowników, zostało zalane prośbami o materiały do studiowania Biblii oraz intencjami modlitewnymi.

 

– Pan Iqbal na przykład – wyjaśnia Johnson – muzułmanin z wielkiego miasta na północy Indii, który montuje nasze anteny, codziennie po pracy przesiaduje dużo przed telewizorem. Dzięki Bożej Opatrzności natknął się na jeden z naszych indyjskich programów. Kaznodzieja opowiadający o drugim przyjściu Jezusa zrobił na nim wielkie wrażenie. Iqbal poczuł, że Ktoś przemawia do jego serca. Natychmiast do nas zadzwonił i godzinę wisiał na słuchawce. Teraz, jako „kryptoadwentysta”, regularnie ogląda naszą telewizję.

 

Pamiętajcie w modlitwach o telewizji Hope Channel Indie, która rozwija się i głosi ewangelię w kraju, gdzie żyje 1,3 mld ludzi.

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

 

Czytaj także:

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni