header
 

Botswańscy więźniowie oglądają Hope Channel!

Botswana i Hope Channel Dzięki współpracy Hope Channel z Ministerstwem Pracy i Spraw Mieszkaniowych skazańcy w Botswanie uzyskali dostęp do adwentystycznej sieci telewizyjnej.
Jak dowiedzieliśmy się od przywódców Kościoła, ministerstwo z radością powitało fakt przystąpienia adwentystów do przedsięwzięcia resocjalizacji więźniów skupionych w dwudziestu trzech zakładach karnych na terenie tego afrykańskiego kraju.

Minister Peter Siele złożył ostatnio podziękowania Kościołowi Adwentystów Dnia Siódmego za ufundowanie telewizorów i odbiorników satelitarnych, a także wyraził uznanie za aktywność na polu zdrowia i oświaty.

Dla Paminusa Machamire'a, przewodniczącego botswańskiej Rady Kościoła adwentystycznego, gest ten stanowi próbę pomocy w przywracaniu kryminalistów na łono społeczeństwa.

– Naszym pragnieniem i obowiązkiem jest ujrzeć, jak wszyscy skazańcy, poruszeni Bożą miłością, opuszczają mury więzienne jako odmienieni ludzie, którzy będą mogli służyć społeczeństwu – powiedział.

Hope Channel to międzynarodowa telewizja chrześcijańska, nadająca audycje o życiu rodzinnym, zdrowiu, muzyce, młodzieży, kształtowaniu charakteru.

© Nigel Coke/ANN
Tłum. Paweł Kamiński dla www.adwentysci.waw.pl
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni