header
 

Nowe koncesje dla Hope Channel Filipiny

Nowe koncesje dla Hope Channel FilipinyAdwentystyczny Wydział Południowoazjatycko-Pacyficzny uzyskał dwie koncesje do nadawania, dzięki którym rozszerzy obecny zasięg swoich mediów do połowy kraju.

 

Jedna dotyczy platformy multimedialnej umożliwiającej nadawanie na 15 częstotliwościach telewizyjnych i 20 radiowych, druga umożliwia transmisje programów w ośmiu dużych miastach kraju, m.in. Metro Manila (na północy Filipin), Cebu (w centrum) i Davao (na południu).

 

– W Metro Manila nasze programy może oglądać blisko 20 mln ludzi – mówi Jonathan Católico, dyrektor ds. public relations Wydziału Południowoazjatycko-Pacyficznego. – Nasze audycje będą we wszystkich telewizjach kablowych, do których dotrze sygnał. W sumie będziemy mieć wkrótce dostęp do niemal 50% Filipińczyków.

 

Otrzymanie koncesji stało się możliwe dzięki wyznawcom, którzy przez pięć lat co sobotę składali na ten cel 50 centów, dzięki odgórnym adwentystycznym dotacjom oraz, jak to ujmuje Católico, dzięki „datkom od życzliwych wyznawców z całego świata”.

 

– Obecnie jako głównego źródła programów używamy sygnału Hope Channel International, uzupełnianego codziennie trzema godzinami audycji lokalnych – wyjaśnia Católico. – Otrzymujemy mnóstwo listów i telefonów od naszych widzów, którzy pytają o dodatkowe informacje, kursy biblijne i chrzest. Nasze lokalne programy są znakomicie przyjmowane i mur uprzedzeń religijnych kruszeje.

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

Zobacz witrynę Hope Channel Philippines - www.hopetvph.com

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni