header
 

Życzenia noworoczne

GN logoDrodzy Przyjaciele!

Wszystkim naszym Telewidzom, Słuchaczom i Czytelnikom na cały Nowy 2012 Rok życzymy samych radosnych chwil, szczęścia, pogody ducha, nadziei i miłości Bożej.

Przy tej okazji jest nam także niezmiernie miło podziękować wszystkim, którzy korzystali z naszej audio-wizualnej oferty w minionym roku. Dziękujemy wszystkim tym, którzy wspierali nas i naszą działalność choćby dobrym słowem czy zachętą do dalszej pracy. Dziękujemy również naszym Partnerom medialnym, Współpracownikom i Sponsorom.

Dzięki Wam mogliśmy inwestować, produkować i stawiać śmiałe kroki w rozwoju naszej misji. Samo funkcjonowanie serwisu Głosnadziei.pl, działalność całodobowej telewizji internetowej czy choćby wielopoziomowa aktywność sekcji radiowej to wielkie projekty, które wymagają nie tylko wytężonej pracy redakcyjnej zaledwie garstki osób, ale także bardzo realnych kosztów.

Wierzymy, że kolejny rok pozwoli - także dzięki Wam Drodzy Czytelnicy - na realizację kolejnych etapów na drodze skutecznego zwiastowania głosu nadziei, tak bardzo potrzebnego nam wszystkim w dzisiejszym świecie.

A zatem, do zobaczenia w Nowym Roku na naszych „antenach” i na ścieżkach służby bliźnim.

- Z wszelką życzliwością

Zespół Głosu Nadziei

www.glosnadziei.pl

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni