header
 

Adwentystyczna kampania reklamowa

Adwentystyczna kampania reklamowaOd ostatnich kilku miesięcy mieszkańcy Parkersburga w amerykańskim stanie Wirginia Zachodnia, skacząc po kanałach kablówki, napotykają reklamy Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Jedna z nich, zatytułowana Przyjmij dar, podkreśla Bożą łaskę, druga zaprasza widzów do wzięcia udziału w jednym z popularnych adwentystycznych kursów Stop Wieńcówce. Reklamy, stworzone w ramach rocznej kampanii zwiększenia rozpoznawalności Kościoła w tym regionie, powstały w wyniku współpracy Generalnej Konferencji, Wydziału Północnoamerykańskiego, Unii Kolumbii i Diecezji Mountain View.

 

Pomysł kampanii reklamowej zrodził się dwa lata temu na zjeździe Diecezji Mountain View, gdy delegaci zwrócili się do przywódców diecezji z postulatem priorytetowego potraktowania kwestii rozpoznawalności Kościoła. „W czasach, w jakich żyjemy, chcemy dokładnie przedstawić obraz posłannictwa Kościoła adwentystycznego”, mówi Larry Boggess, zwierzchnik diecezji.

 

Boggess i inni przywódcy mają nadzieję, że około 87.000 mieszkańców Parkersburga, gdzie mieści się siedziba diecezji, dowie się, że adwentyści to opierający się na Biblii naśladowcy Jezusa Chrystusa, promujący holistyczny, zrównoważony styl życia.

 

Kampania, która potrwa do połowy przyszłego roku, będzie jeszcze obejmować reklamy zachęcające do podjęcia kursów biblijnych oraz do uczestnictwa w cyklu wykładów ewangelizacyjnych i Wakacyjnej Szkole Biblijnej.

 

© Columbia Union Conference
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

 

- Zobacz powyższą reklamę w serwisie YouTube

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni