header
 

Hope Channel promuje biblijny styl życia

Hope Channel promuje biblijny styl życiaDwunastoletni Daniel wychodzi w kościele do przodu z plastikową skarbonką w kształcie wielkiej babeczki. Czemu mały chłopiec miałby ofiarować na telewizję Hope Channel oszczędności całego swojego życia ?

Serca każdego z nas, także dzieci, porusza historia Jezusa, wiekuistego Boga wszechświata, który przyszedł z nieba, żył wśród ludzi 33 lata i poniósł za nas śmierć. Ogromne Boże współczucie wzywa nas do doskonałości i poświęcenia, do całkowitego oddania i bycia jak najlepszymi!

Jesteście niejako udziałowcami telewizji Hope Channel, która razem z Wami poważnie traktuje ofiarę Jezusa, doskonałość, którą okazał, globalną misję, którą nam zlecił, i w pełni wystarczalną śmierć, którą za nas poniósł!

Jezus dał nam to, co najlepsze. Hope Channel z wdzięczności powinna więc przedstawiać go całemu światu najlepiej! W tym celu od września wprowadziliśmy znaczne udoskonalenia naszych programów. Hope Channel jest jak na razie dobrą chrześcijańską telewizją, ale możemy z niej uczynić doskonałą chrześcijańską telewizję. Zamierzamy być pionierską globalną siecią telewizyjną promującą chrześcijański styl życia. Nie będzie łatwo i nie nastąpi to w jednej chwili. Ale też i cudowny dotychczasowy rozwój Hope Channel na skalę światową nie dokonał się z dnia na dzień. Zaczynaliśmy od jednego programu ewangelizacyjnego, a obecnie mamy w ofercie trzynaście kanałów z audycjami w licznych językach, nadających przez całą dobę siedem dni w tygodniu.

Rozwój, który nastąpił w ciągu ośmiu lat, dokonał się dzięki Waszym nieustannym modlitwom i nieprzerwanie płynącemu od Was strumieniowi środków finansowych. Wierzymy, że dalej będziecie wspierać Hope Channel, dzięki czemu stanie się ona pierwszą chrześcijańską telewizją nowego typu!

Hope Channel może być pionierską globalną siecią lansującą chrześcijański styl życia, atrakcyjną dla świata pełnego ludzi pragnących zwrócić swoje serca ku Bogu i słynącą przede wszystkim ze swojej doskonałej jakości. Telewizją doskonałą duchowo, doskonałą pod względem wiernego głoszenia Bożego poselstwa na czasy końca, doskonałą w przedstawianiu Bożego holistycznego stylu życia, mającą doskonałych gospodarzy, doskonałych gości i doskonałe tematy programów, doskonałą od strony technicznej, artystycznej i produkcyjnej oraz doskonałą pod kątem rozpowszechniania programów na największą skalę! Szczególne Boże przesłanie na czasy końca wymaga od nas tego, co najlepsze: doskonałości!

A co wspólnego ma z tym dwunastoletni Daniel ze swoją skarbonką? Prosta sprawa. Daniel jest adwentystą dnia siódmego z Chennai w Indiach, który usłyszawszy o telewizji Hope Channel Indie i jej finansowych potrzebach, zaczął się modlić i gromadzić oszczędności. Kiedy zaapelowano o przekazanie pieniędzy, wyszedł w kościele do przodu ze swoimi rupiami... zachomikowanymi w plastikowej skarbonce. Bóg nie pozostawia tak całkowitego poświęcenia bez błogosławieństwa!

Dziękujemy Wam, że razem z Danielem i milionami innych osób na całym świecie modliliście się za Hope Channel i za miliardy ludzi poszukujących Boga na jej licznych kanałach. Dołączcie, prosimy, do naszego zespołu ogólnoświatowej sieci telewizyjnej Hope Channel, składającego Bogu w ofierze swoje najlepsze talenty w dziele szerzenia jego królestwa!

Z życzeniami Bożych błogosławieństw

prezes Hope Channel, pastor Brad Thorp

 

Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni