header
 

Dzięki Hope Channel odnalazłam Jezusa!

Dzięki Hope Channel odnalazłam Jezusa!Dyrektor bliskowschodniego Ośrodka Multimedialnego Al-Waad z rozkoszą podzielił się z nami otrzymanym niedawno mailem, bardzo podnoszącym na duchu i utwierdzającym w przekonaniu, że Hope Channel stanowi błogosławieństwo dla ludzi na całym świecie. Wysławiamy Boga za Hope Channel NAME [ang. North Africa-Middle East: Północna Afryka, Bliski Wschód – przyp. tłum.].

 

Oto treść owego maila:

 

Dzięki niesamowitym programom telewizja Hope Channel NAME odegrała ważną rolę w pocieszeniu mnie w żałobie. Mam na myśli głównie audycję „Road to Salvation” (Droga do zbawienia), z której dowiedziałam się o Jezusie, jego cudownych narodzinach, życiu i prawdziwej naturze. Program ukazał mi też trzecią osobę Bożą: Ducha Świętego, z którego istnienia nie zdawałam sobie wcześniej sprawy. Teraz wiem, że to on pociesza mnie w udręce i towarzyszy mi, dokądkolwiek idę.

Mieszkam pośród ludzi nie wierzących w Jezusa i moje życie narażone jest na niebezpieczeństwo. Jeśli rodzina dowie się, że przyjęłam Jezusa, może mnie zabić. Pomimo to odczuwam w sercu pokój i szczęście. Znalazłam skarb, którego nigdy nie odrzucę. Wcześniej się bałam, ale odkąd poinformowałam się o Duchu Świętym, odszedł mnie wszelki strach.

Teraz wiem, że Jezus jest drzwiami do Ojca, więc modlę się w jego imię, wiedząc, że zostanę wysłuchana. Ostatnim razem, kiedy miałam w życiu poważny problem, pomodliłam się w imieniu Jezusa i problem znalazł nieoczekiwane rozwiązanie. Wierzę w Jezusa Chrystusa i jego łaskę dla mnie. Dziękuję Wam za telewizję Hope Channel NAME. Bez niej byłabym zgubiona.

 

Prosimy o dalsze modlitwy za działalność misyjną Hope Channel NAME w tej części świata.

 

© tedNEWS
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni