header
 

Hope Channel podbija Indonezję

Hope Channel podbija IndonezjęLife Christian Channel, popularny kanał indonezyjskiej telewizji kablowej Indovision, wyświetla audycje powstające w nowym indonezyjskim studiu adwentystycznej telewizji Hope Channel, m.in. Living Praise Concert, A Talkshow for Families oraz kilka programów odcinkowych na temat spraw finansowych, wychowania dzieci i szczęścia, prowadzonych przez Jonathana Kuntarafa, dyrektora Sekretariatu Szkoły Sobotniej przy Generalnej Konferencji Adwentystów Dnia Siódmego.

 

Kościelni pracownicy z Dżakarty, stolicy Indonezji, z radością poinformowali, że w sondażu przeprowadzonym w kwietniu br. widzowie uznali za najlepszy program A Talkshow for Families (Talkshow dla rodzin), a audycja Rahasia Kebahagiaan (Tajemnica szczęścia) uplasowała się na czwartym miejscu! W maju pierwsze miejsce zajął program Family Finance (Rodzinne finanse). Hope Channel Indonezja emituje również audycje w ogólnokrajowej telewizji publicznej TVRI.

 

Otrzymanie w lutym ubiegłego roku państwowej licencji było dla Hope Channel zakrawającym na cud przełomem, a otwarcie w lipcu tego samego roku studia w Dżakarcie – kamieniem milowym ewangelizacji telewizyjnej w tym najludniejszym kraju islamskim.

 

Hope Channel Indonezja przygotowuje się do przejścia na łączność satelitarną, aby móc nadawać w pełnym wymiarze czasowym. Michael Palar, dyrektor Hope Channel Indonezja, w ostatnim oficjalnym komunikacie wystosowanym do siedziby sieci w Silver Spring w stanie Maryland (USA) wyraził wdzięczność darczyńcom: „Dzięki niech będą Bogu za nowe studio w Indonezji. Jesteśmy bardzo tym podekscytowani, bo dzięki temu Boże dzieło będzie się w naszym kraju rozwijać szybciej. Serdecznie dziękujemy wam za wsparcie. Zainspirowaliście nas do tego, abyśmy dokonali jeszcze więcej w tej sferze działalności misyjnej”.

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni