header
 

Hope Channel realizuje programy na Jamajce

Hope Channel realizuje programy na JamajceUkoronowaniem dziewięciodniowej serii wykładów pastora Glena Samuelsa, przebiegających pod hasłem „Ślady nadziei” i zrealizowanych w ramach Projektu „Nadzieja dla Karaibów”, był chrzest dziesięciu osób, które oddały swoje życie Chrystusowi.

 

Wykłady wchodziły w skład 118 programów podzielonych na osiem cykli, które realizowane są na Jamajce dla adwentystycznej telewizji Hope Channel. Przedsięwzięcie powstało w wyniku współpracy Hope Channel z adwentystycznym Wydziałem Środkowoamerykańskim, Unią Jamajską oraz Atlantycko-Karaibską Unią Misyjną, obejmującą Bahamy, Kajmany i terytorium Turks i Caicos. Audycje, promujące malownicze piękno tych terenów, ich kulturę, zdolnych mieszkańców oraz zdrowy tryb życia, mają różnorodną tematykę, dotyczącą m.in. zdrowia, życia rodzinnego, muzyki, równouprawnienia kobiet, działalności ewangelizacyjnej młodzieży oraz studiowania Biblii.

 

– Pomysłowość i treść Projektu „Nadzieja dla Karaibów” jest niesamowita – mówi Kandus Thorp, wiceprezes Hope Channel. – Moim zdaniem widzowie z tego regionu będą zaszczyceni, mogąc mieć programy, które są ich wizytówką dla odbiorców z całego świata.

 

Poszczególne (pomysłowe) odcinki Projektu „Nadzieja” powstają szybko i tanio głównie dzięki wolontariatowi aktorów, producentów, reżyserów i techników. W ciągu miesiąca realizowanych jest co najmniej sto audycji telewizyjnych. Jak dotąd w ramach Projektu „Nadzieja” łącznie na wszystkich kontynentach wyprodukowano ponad dwa tysiące programów.

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni