header
 

Aplikacja tropiąca adwentystów

Aplikacja tropiąca adwentystówZdarzyło się wam kiedyś, że wyjechawszy na wakacje, chcieliście znaleźć w sobotę miejscowy kościół? A może próbowaliście kiedyś znaleźć łatwą trasę dojazdową do nowej adwentystycznej szkoły?

 

Jeśli macie urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android lub Apple, nie musicie się już więcej zatrzymywać, żeby pytać o drogę. Diecezja Górnej Kolumbii (USA) ma zaszczyt ogłosić, że wypuściła na rynek nową aplikację, pozwalającą znaleźć w terenie adwentystyczne organizacje.

 

Program pomaga szybko zlokalizować adwentystyczne zbory, szkoły i instytucje. Na podstawie swojego obecnego położenia można bez trudu znaleźć najbliższą adwentystyczną placówkę. Oprócz wskazówek, jak dojechać do danego miejsca, aplikacja zawiera podstawowe numery telefonów i adresy mailowe.

 

Działająca w dwóch systemach aplikacja dostarcza informacji o adwentystycznych organizacjach z części trzech amerykańskich stanów: Oregon, Idaho i Waszyngton. Na żądanie może dołączyć dane z innych adwentystycznych diecezji północnoamerykańskich. Jeśli nie mieszkacie na terenie Diecezji Górnej Kolumbii, poproście zarząd swojej diecezji, by dodał do aplikacji stosowne informacje.

 

Aby zainstalować program, wystarczy wejść na stronę Android Market albo iTunes i odszukać SDA Finder.

 

© Upper Columbia Conference
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni