header
 

Adwentystyczne media na fali przemian

Adwentystyczne media na fali przemianSpołeczeństwo w stanie fermentu zawsze jest otwarte na nowe idee, a potężne, głębokie zmiany ogarniają właśnie tereny Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu!

 

I dokładnie w tym czasie nasz mądry, litościwy Bóg powołał do życia telewizję Hope Channel NAME (North Africa, Middle East), obejmującą zasięgiem te rejony. To żaden zbieg okoliczności, tylko Boża Opatrzność!

 

Na pewno słyszeliście o niebywałych zmianach, jakie dokonują się w Tunezji, Egipcie, Jemenie, Iranie, Jordanie, Bahrajnie i Libii. Do masowych zamieszek i przemian przyczyniła się mieszanka wysokiej stopy bezrobocia, dużej część populacji poniżej trzydziestego roku życia oraz bezprecedensowego wpływu telewizji, Internetu i innych mediów społecznościowych.

 

Dlaczego wszystkie te zmiany dokonują się właśnie w tym czasie?

 

Księga Daniela 7,25 ukazuje proroctwo o antychrześcijańskiej mocy określanej mianem „małego rogu” i jej roszczeniach do „zmiany czasów”. Słowo „czasy” odnosi się tutaj do sytuacji panującej w społeczeństwie, tak jak wyrażenie „czasy, w których żyjemy” opisuje epokę kulturalno-polityczno-ekonomiczną.

 

Szatan jednak uzurpuje sobie prawo do zmiany owych „czasów”. Rzuca wyzwanie Bożej wszechwładzy, twierdząc, że to nie Bóg, lecz on sam wraz ze swoimi agentami dzierży ster „czasów”, rzekomo panując nad sytuacją kulturalno-gospodarczo-polityczną planety ziemia. Bożą odpowiedź na to aroganckie roszczenie znajdujemy w Księdze Daniela 2,21, gdzie prorok Daniel wyjaśnia królowi Nabuchodonozorowi, że to Bóg „zmienia okresy i czasy, usuwa królów i ustanawia królów” (Biblia Tysiąclecia).

 

Otwórzcie oczy! To nie ludzie kierują losami globu ziemskiego, lecz nasz Bóg – Bóg Biblii, Bóg Nadziei! Świat nie podlega niekończącemu się cyklowi ewolucji opartemu na przewrotach politycznych albo wschodniej reinkarnacji! Bóg ma swój plan i krok po kroku układa wydarzenia na świecie tak, aby przygotować go na punkt kulminacyjny w dziejach ludzkości: powtórne przyjście Jezusa Chrystusa. I to samo czyni w życiu każdego z nas (zob. Ps 31,16).

 

Przemiany na Bliskim Wschodzie to nie przypadek! Bóg dopuszcza, aby na terenach tych nastąpiły przekształcenia dokładnie w tym czasie, gdy powołał do życia telewizję Hope Channel NAME, oferującą optymistyczną, chrystocentryczną alternatywę w okresie, gdy miejscowa ludność jest najbardziej otwarta na nowe idee! Telewizja satelitarna, Internet oraz inne media społecznościowe należą do najskuteczniejszych katalizatorów zmian, a Hope Channel posługuje się nimi wszystkimi zarówno w tym regionie, jak i na całym świecie!

 

Na przykład w ciągu następnych kilku tygodni lub miesięcy uruchomimy telewizje Hope Channel w Indiach i Chinach, dwóch głównych obszarach pilnie potrzebujących zmian, gdzie gwałtownie wzrasta liczba ludzi korzystających z telewizji satelitarnej, Internetu i nowych mediów.

 

Składamy serdeczne podziękowania za wasze modlitwy i wsparcie finansowe, dzięki którym stało się to rzeczywistością! Wasza ofiarność umożliwia Hope Channel nadążanie za „czasami”, którymi kieruje nie kto inny jak sam Bóg.

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

- Czytaj także: Hope Channel podbija nowe tereny
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni