header
 

Ekspansja Hope Channel Chiny

Ekspansja Hope Channel ChinyKiedy Billy Liu, dyrektor wykonawczy telewizji Hope Channel Chiny (HCC), wszedł do sali, nogi się pod nim ugięły: stanął oko w oko z kierownictwem olbrzymiej tajwańskiej korporacji medialnej.

 

Pomyślał sobie wtedy: „Oni mają całą masę działów i personelu, a w naszym malutkim studiu w Tajpej pracują ledwie cztery osoby. Oni dokonują wielomilionowych transakcji, a u nas całą pracę wykonują cztery osoby. I podoba im się to, co robimy. Bóg naprawdę nam błogosławi!”.

 

Dyrektorzy korporacji podsunęli mu pomysły, jak HCC mogłoby polepszyć jakość realizowanych popularnych programów na temat zdrowia.

 

– Następnie dali nam najlepszy czas antenowy – opowiadał Liu – tuż po wieczornych wiadomościach. I oznajmili: „Chcemy, żebyście nadawali codziennie” – Liu znowu zakręciło się w głowie. A potem kompletnie go zaskoczyli, proponując najlepszy czas antenowy za darmo! Dlaczego? – Stwierdzili, że HCC to jedyny producent telewizyjny realizujący programy, które pomagają społeczeństwu, i nie próbujący na tym zarobić.

 

Niedługo potem główna stacja telewizji kablowej w północnym Tajwanie zaczęła nadawać wyprodukowany przez HCC serial o zdrowiu. Było to mocne potwierdzenie, że HCC rozwija się na dobre!

 

HCC dysponuje kilkoma studiami produkcyjnymi, w których zrealizowano już ponad 1500 półgodzinnych programów, tworząc w ten sposób trzymiesięczny zapas audycji składających się na sześciogodzinne cykle. Następnym krokiem HCC jest wyjście poza liczne witryny internetowe i rozpoczęcie nadawania drogą satelitarną.

 

Zapraszamy na stronę www.HopeTV.org, gdzie można przeczytać jeszcze bardziej ekscytujący i szczegółowy raport na temat HCC, zawierający m.in. listę witryn internetowych z chińskimi programami, którymi możecie się podzielić ze znajomymi. Bądźcie z nami także wtedy, gdy będziemy ogłaszać oficjalną inaugurację satelitarnej HCC.

 

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni