header
 

Rozkwit niemieckiej telewizji adwentystycznej

Rozkwit niemieckiej telewizji adwentystycznej Po II wojnie światowej nowo powstały rząd RFN wydał ustawy, na mocy których stacjom radiowym i telewizyjnym nie wolno było propagować żadnej ideologii, co dotkliwie uszczupliło możliwości dotarcia z ewangelią do milionów Niemców. Dzisiaj mniej niż 19% niemieckiego społeczeństwa uczęszcza do kościoła, a jeszcze mniej odważyłoby się pójść na publiczny wykład ewangelizacyjny.

 

Bóg jednak w swojej opatrzności pokierował niedawno dwoma wydarzeniami w doskonałym czasie dla telewizji Hope Channel. Najpierw, przyznając koncesję radiową, władze przekonały się, jakimi dobrodziejstwami są programy tej stacji. Następnie prawo zmieniło się, dając organizacjom religijnym możliwość posiadania koncesji telewizyjnej, Bóg zaś sprawił, że Hope Channel jest jedyną kościelną stacją telewizyjną obejmującą zasięgiem terytorium całego kraju!

 

Nie dalej jak dwa lata temu w marcu 2009 r. powołaliśmy do życia oddział Hope Channel Niemcy w najpopularniejszym w Europie Środkowej systemie anten satelitarnych. Boże poselstwo prawdy jest teraz obecne w niemal połowie wszystkich niemieckich domów, do tego w dwóch milionach niemieckojęzycznych gospodarstw na terenie Austrii i milionie w Szwajcarii!

 

Liczba ludzi kontaktujących się z naszymi niemieckimi mediami poszybowała w górę o 560%! Rośnie także liczba osób zapisujących się na nasze kursy biblijne oraz pytających o materiały drukowane i adresy miejscowych zborów świętujących sobotę. Chwała Panu!

 

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni