header
 

ANN wypuszcza aplikacje do smartfonów

ANN wypuszcza aplikacje do smartfonówMateriały publikowane przez adwentystyczną agencję informacyjną Adventist News Network są już dostępne w postaci aplikacji pod systemy operacyjne iPhone i Android.

 

Wypuszczone ostatnio na rynek aplikacje zawierają m.in. bieżące newsy, zdjęcia oraz komentarze, a także glosariusz i wyjaśnienia, dlaczego ogólnoświatowy Kościół adwentystyczny publikuje tego rodzaju newsy.

 

– Stały kontakt tego rodzaju może zacieśnić więzy pomiędzy szeregowymi członkami a przywódcami, jak również poprawić wizerunek Kościoła w oczach wyznawców i opinii publicznej – wyjaśnił zajmujący się pijarem adwentystyczny wicedyrektor ds. newsów Ansel Oliver.

 

Aplikację, wyprodukowaną przez firmę Simple Updates z Michigan, można nabyć w sklepach iPhone App Store i Android Market.

 

Propozycje zdjęć i historii, które mogłyby się znaleźć na stronie ANN, należy kierować do zespołu redakcyjnego witryny agencji pod adresem: www.news.adventist.org.

 

© Adventist News Network
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni