header
 

Wesprzyj misję AWR w Indiach!

Wesprzyj misję AWR w Indiach!Czy zdawaliście sobie sprawę, że w Indiach żyje ponad miliard ludzi? Gros z nich to hinduiści, którzy oddają cześć tysiącom, a nawet milionom bogów. Konstytucja kraju stanowi, że Indie to świecka republika, gwarantująca podstawowe prawo wolności religijnej, ale w gruncie rzeczy religia przenika wszystkie sfery życia. Dzięki Waszej hojności Światowe Radio Adwentystyczne (ang. AWR) od lat za pośrednictwem rozgłośni krótkofalowych emituje programy, które przełamują w tym egzotycznym kraju bariery i granice, odnosząc sukcesy w postaci wielu osób pozyskanych dla Chrystusa.

W miarę rozwoju gospodarczego coraz więcej obywateli szuka pracy w megamiastach. Według większości statystyk co najmniej jedna czwarta populacji Indii to mieszkańcy miast, którzy w małym stopniu słuchają rozgłośni krótkofalowych. Trafną metodą dotarcia do mieszkańców miast wydają się radiostacje FM, zwłaszcza nadające audycje za dnia, w godzinach szczytu... a w miastach takich jak Bombaj, gdzie żyje blisko 20 mln ludzi, godziny szczytu trwają cały dzień!

Jeśli mielibyśmy oceniać na podstawie odzewu, który doszedł do nas z sąsiedniego Nepalu, gdzie funkcjonuje piętnaście naszych radiostacji FM, metoda ta zda egzamin również w Indiach! Dojście do władzy w Nepalu maoistów umożliwiło działalność prywatnym stacjom radiowym i pozwoliło nam zacząć nadawać programy radiowe przy wykorzystaniu modulacji częstotliwości. Oto wspaniałe świadectwo jednego ze słuchaczy:

Dopóki Światowe Radio Adwentystyczne nie otworzyło mi oczu i nie ukazało Jezusa Chrystusa, nigdy wcześniej nie wiedziałem, że poza hinduizmem i buddyzmem istnieje jeszcze jakaś religia. Dziękuję Wam, że daliście mi skosztować Bożej słodyczy.

Obecnie klimat polityczno-religijny umożliwia nam dzielenie się Jezusem Chrystusem poprzez audycje nadawane w rozgłośniach FM w wielu indyjskich megamiastach, ale nie wiemy, kiedy złe moce spróbują na powrót zamknąć tę drogę. Trzeba więc kuć żelazo, póki gorące. Tylko w siedmiu indyjskich miastach żyje blisko 100 mln ludzi!

Pewien szczodry filantrop wraz z przyjacielem od lat chcieli dotrzeć do Indii z Chrystusem, lecz bezskutecznie. Wiedzą jednak, że sposobność pojawiła się właśnie teraz. Prosimy więc, abyście i Wy wsparli nas, póki jest okazja.

Obaj darczyńcy zobowiązali się bowiem przeznaczyć na indyjskie AWR łącznie 100.000 dolarów, ale pod pewnym warunkiem: najpierw pieniądze musicie wyłożyć Wy. Otóż do każdego Waszego dolara, który przekażecie, aby pomóc komuś „skosztować Bożej słodyczy”, filantropi dołożą drugi dolar! Dokładnie tak. Jeśli złożycie dar w wysokości 100 dolarów, rozmnoży się on do 200 dolarów, wasze 500 dolarów stanie się 1000, a wasze 5000 – 10.000.

Bóg dał niesamowitą możliwość: za pośrednictwem radiostacji FM jego ostatnie poselstwo miłosierdzia może dotrzeć do dziesiątków milionów ludzi. Pracownicy AWR, pełni wiary, szykują się do sprostania temu wyzwaniu w naszym studiu produkcyjnym, które mieści się w Pune w Indiach.

Przeciętny koszt czasu antenowego wynosi 190 dolarów za godzinę. Tylko sobie wyobraźcie: Wasz dar w wysokości 100 dolarów urośnie do 200, a fale radiowe, roznosząc przez tę godzinę orędzie ewangelii, mogą dotrzeć do 20 mln ludzi. W porównaniu z wiecznością, taka kwota, mająca wiekuiste konsekwencje, to tyle co nic!

Pragnę jeszcze raz złożyć Wam podziękowania za wsparcie, prosząc zarazem, abyście pamiętali w modlitwach o misji Adventist World Radio.

Wasz brat w Chrystusie, prezes AWR,

Dowell Chow

 

Tłum. Paweł Jarosław Kamiński

- Czytaj także Ruszyło adwentystyczne „Bollywood”!
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni