header
 

Jeff Wilson dołączył do zespołu AWR

Jeff Wilson dołączył do zespołu AWRNowa, ale z szerokim doświadczeniem osoba dołączyła do zespołu Adventist World Radio w departamencie Planowania Darów.

Wilson pracował dla Generalnej Konferencji od 1999 roku. Przedtem, pracował w służbach powierniczych  w Diecezji Ohio, na Uniwersytecie Andrews oraz oragizacji Faith for Today (Wiara na Dziś). Pełnił również służbę jako pastor oraz dyrektor ds. młodzieży i komunikacji społecznej w stanach Arizona i Illinois.

Wilson posiada specjalistyczne kwalifikacje, pozwalające mu na działalność doradczą i prowadzenie konsultacji dla darczyńców w kwestiach powierniczych oraz planowania darów. Jako ktoś kto głosił ewangelię po całym świecie, rozumie on znaczenie roli jaką pełni AWR w docieraniu tam, gdzie kończą się możliwości tradycyjnych misjonarzy.

„Świadomość, że wciąż posiadamy przywilej inwestowania w Boże królestwo, dopóki On nie przyjdzie powtórnie, nawet jeśli nie doczekamy Jego przyjścia za naszego życia, jest ogromnym błogosławieństwem” - wyznaje Wilson. „Wraz z kompetentną pod względem prawnym oraz inną profesjonalną pomocą, to zadanie może być jednym z najbardziej atrakcyjnych życiowych procesów.”  Dodał.

Dowell’a Chow, prezes AWR powiedział po nominacji nowego współpracownika: „Posiadanie kogoś takiego jak Jeff Wilson w naszym zespole jest wielkim błogosławieństwem. Jestem wdzięczny, iż jego wiedza ekspercka będzie dostępna i bezpłatna dla naszych sponsorów.”

 

© Adventist World Radio
Tłum. Estera Maria Strama
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni