header
 

PODZIEL SIĘ ŚWIADECTWEM NAWRÓCENIA

PODZIEL SIĘ ŚWIADECTWEM NAWRÓCENIAW związku z inicjatywą Instytutu Ellen G. White, istniejącego przy Generalnej Konferencji Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, uprzejmie prosimy naszych Słuchaczy, Widzów i Czytelników o zebranie, spisanie i przesłanie wszelkich interesujących informacji dotyczących wpływu książek autorstwa Ellen G. White na duchowy rozwój odbiorców tychże dzieł w naszym kraju.

Prosimy o indywidualne świadectwa nawróceń i wspomnieniowe refleksje, które w jakikolwiek sposób miały związek z dorobkiem literackim tej adwentystycznej pisarki.

W szczególności poszukuje się relacji osób, na które w sposób wyjątkowy wpłynęły treści powyższych książek poprzez audycje radiowe lub nagrania audio wydawane na płytach CD.

Przy okazji uprasza się o nadsyłanie wszelkich świadectw wiary wszystkich tych, którzy na drodze swego duchowego rozwoju zetknęli się z działalnością misyjną Ośrodka Radiowo-Telewizyjnego „Głos Nadziei” w postaci audycji radiowych lub programów telewizyjnych.

Nadesłane historie ubogacą doniesienia z całego świata gromadzone przez Instytut Ellen G. White oraz Światowe Radio Adwentystyczne, a także polski oddział „Głosu Nadziei”. Wierzymy, że zebrane tą drogą sprawozdania wpłyną na wspólne budowanie wiary i pozwolą na wyrażenie wdzięczności Bogu za Jego niezwykłe działanie w naszym życiu.

Prosimy o nadsyłanie listów drogą internetową pod adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub pocztą tradycyjną pod adres: ORTV „Głos Nadziei”, ul. Foksal 8, 00-366 Warszawa.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

pastor Paweł Lazar oraz Zespół Redakcyjny „Głosu Nadziei”

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni