header
 

Studio telewizyjne w adwentystycznym szpitalu

Studio telewizyjne w adwentystycznym szpitaluW rejonie miasta Tajpej na Tajwanie można było w godzinach 19.30–20.00, tuż po wiadomościach, przez tydzień od 3 stycznia 2011 r. obejrzeć za pośrednictwem komercyjnej stacji telewizyjnej cykl emitowanych za darmo programów na temat zdrowia, zrealizowanych w adwentystycznym szpitalu. To wiekopomne, ekscytujące wydarzenie było możliwe dzięki wiceprezesowi i szefowi zarządu telewizji.

 

W podpiwniczeniu szpitala mieści się studio telewizyjne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, m.in. trzy automatyczne kamery wideo. Pracują w nim obecnie cztery osoby na pełnym etacie: producentka, dwoje techników i sekretarka biura. Pielęgniarka Kathy Chen, pełniąca rolę producentki i kierowniczki produkcji, z uwagi na dobrą znajomość kwestii zdrowotnych potrafi swobodnie rozmawiać na te tematy z lekarzami. Studio zrealizowało jak dotąd 150 programów w języku chińskim.

 

W podpiwniczeniu znajduje się również szpitalna stołówka wegetariańska, ciesząca się popularnością nie tylko wśród pracowników, ale też wśród gości, w tym interesujących się zdrowiem ludzi z okolicy. Ze względu na zapotrzebowanie studio zajmuje się także produkcją programów pokazujących, w jaki sposób przyrządzać zdrowe, wegetariańskie posiłki. Do tej pory przygotowało 72 przepisy, z których kilka trafiło do jednego z półgodzinnych programów. Wszystkie przepisy można znaleźć w publikacjach wydanych przez oficynę Taiwan Publishing House.

 

© Northen Asia-Pacific Division
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni