header
 

Drodzy Słuchacze, Telewidzowie, Czytelnicy!

Drodzy Słuchacze, Telewidzowie, Czytelnicy!Koniec grudnia to specyficzny czas dla całego świata. To czas wyhamowania, wyciszenia, refleksji i podsumowań.

Niechaj ta atmosfera, za którą tęsknimy cały rok, pozwoli na pełne miłości spotkania rodzinne i na odbudowanie być może niekiedy osłabionych, czy wręcz przerwanych, więzi międzyludzkich.

Tym, którzy kierują się w życiu wartościami chrześcijańskimi życzymy, aby ten czas posłużył także na polepszenie relacji z Panem Bogiem.

Jako Głos Nadziei pragniemy wszystkim wyrazić wdzięczność, że byliście Państwo z nami ten cały miniony rok, który był dla nas przełomowy z wielu powodów, a przede wszystkim z tego względu, że byliśmy bliżej Was.

Serdecznie pragniemy wszystkim podziękować za wspólnie spędzony czas przy naszych „antenach” czy to telewizyjnych czy radiowych, a także za chwile spędzone na użytkowaniu naszego całodobowego serwisu glosnadziei.pl.

Mamy nadzieję, że Nowy Rok, a przede wszystkim łaskawy Bóg, pozwoli na realizacje kolejnych projektów, które ubogacą naszą ofertę w przekazie – jakże bardzo potrzebnego we współczesnym świecie – realnego głosu nadziei.

Jeśli uznacie Państwo to za stosowne możecie w Nowym Roku udzielić nam wsparcia nie tylko słowami pełnych zachęty i szczerymi modlitwami, za co już teraz niezmiernie dziękujemy, ale także finansowo.

Możemy razem wiele zrobić by świat, choć na chwile i choćby dla jednego człowieka, był nieco lepszy i sprawiedliwszy.

Niech pokój, miłość i nadzieja będą z Nami wszystkimi!

- Zespół Redakcyjny Ośrodka Radiowo-Telewizyjnego „Głos Nadziei”

 

 

 

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni