header
 

Telewizje małej mocy z wielkim przesłaniem

Telewizje małej mocy z wielkim przesłaniemCzy znasz to głębokie pragnienie zdobycia dla Chrystusa ludzi z twojej okolicy? Oto jeden ze sposobów: Postaraj się o sygnał telewizyjny (to prostsze, niż myślisz), a Hope Channel zapewni ci już wszelkie skoncentrowane na Chrystusie i pozyskujące dla niego nowych wyznawców programy, jakich ci tylko potrzeba!

 

Zanim uznasz to za mrzonkę, zastanów się nad następującą kwestią:

 

Stacje telewizyjne małej mocy mogą być własnością nie tylko organizacji, ale i pojedynczych osób, do ich obsługi też wystarczy jeden człowiek. Pełnej poświęcenia, poddanej Duchowi Świętemu, systematycznej osobie uda się zdobyć wszelkie potrzebne ku temu środki. Częstokroć diecezje  czy Kościoły krajowe dysponują funduszami oraz innymi środkami na ewangelizację na swoim terenie, które można przeznaczyć na właśnie taką metodę skutecznej działalności misyjnej w danej okolicy. A kiedy twojej wizji przyklasną pastor i zbór, przekonasz się, że Bóg bez najmniejszego trudu potrafi wszystko za ciebie załatwić.

 

Mamy dla ciebie dobrą wiadomość: stacje telewizyjne małej mocy są stosunkowo niedrogie oraz łatwe w instalacji i obsłudze. Najważniejszy krok, może i najprostszy, to poszukać sobie na miejscu fachowca, który by dopomógł znaleźć dostępny na danym terenie kanał i miejsce na stację nadawczą, a także doradził dobry sprzęt.

 

– W Stanach Zjednoczonych istnieją ogromne możliwości zakładania stacji telewizyjnych małej mocy – stwierdził Don Martin, prawnik specjalizujący się w przepisach dotyczących radiofonii i telewizji. – Od 25 stycznia wnioski o lokalizację w dowolnym miejscu w USA były rozpatrywane według kolejności zgłoszeń i wszystkie dotyczyły stacji cyfrowych, co oznacza, że każda stacja będzie mieć możliwość emitować programy kilkoma strumieniami naraz.

 

Nowe przepisy amerykańskiej Rady Radiofonii i Telewizji pozwalają operatorom nowych stacji emitować w swojej okolicy programy telewizji Hope Channel, Hope Church Channel i Esperanza TV.

 

Stacja telewizyjna małej mocy to oszczędny sposób transmisji programów do każdego, kto ma zwykłą anteną zewnętrzną albo pokojową. Obejmuje oczywiście zasięgiem mniejszy obszar niż standardowa stacja telewizyjna (do 30 km w zależności od ukształtowania terenu), ale za to dużo mniej kosztuje. Z całego świata dochodzą nas wieści o ludziach, którzy zjawiają się w danym zborze – niejednokrotnie przygotowani do chrztu – bo poznali prawdę, oglądając u siebie Hope Channel właśnie za pośrednictwem stacji telewizyjnej małej mocy!

 

Jako Boży współpracownik ty także możesz w ten sposób zmieniać swoją okolicę i dbać o swój zbór. Każdy w twojej okolicy będzie się uczyć o Jezusie i poznawać biblijne prawdy w swoim własnym telewizorze o dowolnej porze dnia. Podziel się Hope Channel ze swoimi sąsiadami, żeby przygotowali się na bliski powrót Jezusa! Z naszej strony możemy zagwarantować wyjątkowy zestaw nagradzanych inspirujących programów edukacyjnych, skoncentrowanych  na Chrystusie. Możesz nadać stacji jeszcze bardziej swojski charakter, emitując programy zrealizowane w danej okolicy. Połączenie takich programów z profesjonalizmem Hope Channel będzie dla twoich sąsiadów pozytywnym przesłaniem, zachęcającym ich do poznania Jezusa i chodzenia do twojego zboru.

 

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni