header
 

Hope Channel w domach i w sercach

Hope Channel w domach i w sercachObejrzany w idealnym momencie program, który popycha widza do dalszego studiowania Biblii, a następnie – do chrztu. Dzwoniący telewidz, który przejęty pyta, gdzie mógłby chodzić do kościoła uczącego tego samego, czego dowiedział się z Hope Channel. Dziecko dzielące się w liście informacją, że przyjęło Jezusa do swojego serca.

Niewiarygodnie przełomowy rok

Każdego dnia otrzymujemy podziękowania od ludzi, których życie się zmieniło – u niektórych nieznacznie, u niektórych diametralnie. Ludzi z najróżniejszych wyznań i religii.

Skoro zbliżamy się dużymi krokami do końca roku 2010, dobrze byłoby zastanowić się nad wieloma błogosławieństwami, jakimi Bóg obdzielił Hope Channel. Dzięki modlitwom i hojności osób, które wspierają Boże dzieło poprzez właśnie tę globalną sieć telewizyjną, skuteczność Hope Channel ogromnie wzrosła.

Mądra inwestycja

W obecnej sytuacji finansowej na świecie każdy z nas musi zapytać samego siebie: Jaką sprawę wesprzeć? Kto aktywnie i skutecznie głosi największej liczbie ludzi Chrystusowe poselstwo na czas końca, mówiące o nadziei i zbawieniu? Kto odnosi na tym polu sukcesy?

Jeśli ponad dwa miliony wyznawców twierdzą, że są w Kościele adwentystycznym, bo Bóg posłużył się w ich życiu Hope Channel, to naszym zdaniem fakt ten mówi sam za siebie. Po prostu Hope Channel cieszy się Bożym błogosławieństwem – ewangelizacja za jej pomocą zdaje egzamin!

Drogi Czytelniku, Hope Channel pracuje w twoim imieniu non-stop, głosząc Słowo Boże, zapoznając ludzi z Jezusem i ucząc zasad, jak cieszyć się pełnią chrześcijańskiego życia. Zajmuje się realizacją i dystrybucją programów ratujących dusze ludzi, umacnia więzi rodzinne i przygotowuje na drugie przyjście Chrystusa.

Według naszych szacunków Hope Channel może codziennie dotrzeć co najmniej do jednego miliarda (!) ludzi poprzez połączenie sygnału satelitarnego, sygnału kablowego i sygnału telewizji niekodowanych. Nie licząc milionów tych, do których możemy trafić za pośrednictwem Internetu.

Propozycja

Wspierając Hope Channel, sprawisz, że telewidzowie dowiedzą się, co zrobić, aby żyć wiecznie, i dzięki temu będą mogli przyjąć do swojego życia Jezusa i spełniać jego wolę. Polepszysz jakość ich życia i przygotujesz ich na powrót Chrystusa. Przyłącz się do nas. Działalność Hope Channel zdaje egzamin. Nie pozwól, by tylko inni cieszyli się błogosławieństwem docierania jednocześnie do milionów ludzi z tak bliskim twemu sercu ewangelicznym poselstwem prawdy i miłości.

Wspierając Hope Channel, pomożesz w realizacji i dystrybucji chrystocentrycznych, przyjaznych całej rodzinie programów poprzez najpotężniejszy środek przekazu na kuli ziemskiej. Hope Channel dociera do domów i serc wielu, wielu milionów ludzi. I osiąga sukcesy non-stop na całym świecie. Podziękowaniem dla ciebie za wsparcie telewizyjnej działalności Kościoła niech będzie świadomość, że dzięki tobie nasze programy obejrzą miliony widzów na całym świecie.

© Hope Channel
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni