header
 

Nowy wiceszef Adventist World Radio

Nowy wiceszef Adventist World RadioKilka dni temu, zarząd Adventist World Radio (AWR) wybrał Kent’a Sharpe (na zdjęciu obok) na stanowisko wiceprezesa ds. finansów. Zastąpił on Dowell’a Chow, który kilka miesięcy temu został powołany na stanowisko prezesa AWR. Chow do tej pory pełnił służbę w AWR w obszarze finansów przez ostatnich pięć lat.

Sharpe przybył do Adventist World Radiio z Diecezji Arizona, gdzie od roku 2005 pełnił funkcję skarbnika. Dodatkowo, jako dyrektor generalny, był odpowiedzialny również za telewizję Good News i MAS TV – niskonapięciowe cyfrowe stacje telewizyjne nadające całodobowe programy w Phoenix, Arizona, w strefie hiszpańsko i angielskojęzycznej.

Sharpe nie czuje się obco w budynku Generalnej Konferencji jako, że spędził tam pięć lat jako dyrektor służb księgowo-finansowych w departamencie Zarządzania Ryzykiem. Pośród wielu funkcji jakie pełnił przez lata, jest również stanowisko skarbnika Diecezji Arkansas-Louisiana oraz kierownik biznesu w Mount Vernon Academy w Ohio.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że Kent zaakceptował zaproszenie do przyłączenia się do zespołu AWR, i nie możemy się doczekać, by go powitać i zapoznać go z tak ważną rolą” - powiedział Dowell Chow, prezes Adventist World Radio.

© Adwentist World Radio
Tłum. Estera Strama

- Czytaj także informację z powołania nowego szefa AWR

Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni