header
 

Hope Channel w telefonach komórkowych

Hope Channel w telefonach komórkowychCentrum Medialne The Stimme der Hoffung („Głos Nadziei”) w Alsbach w Niemczech, zakończyło z sukcesem rozbudowę iPhone App (aplikacji Apple w iPhone i iPod Touch). App jest programem, który po zainstalowaniu w telefonach komórkowych umożliwia użytkownikom iPhone i iPod oglądanie programów adwentystycznej telewizji Hope Channel w każdej chwili i w każdym miejscu. Wszystkie informacje związane z właściwą dla lokalizacji telefonu strefą czasową są wyświetlane automatycznie.

Hope Channel jest pierwszą niemiecką stacją telewizyjną nadającą poprzez aplikację iPhone App. App jest zaprogramowana tak, aby odbierać kilka kanałów, co zostało zaprezentowane przez twórców aplikacji podczas światowego Kongresu Generalnej Konferencji w Atlancie, USA, w czerwcu tego roku. Aplikacja jest już dostępna za cenę 0.99 Euro (itunes.com/apps/hopechannel) – opłata abonamentu umożliwia swobodny dostęp i odbiór telewizji Hope Channel zarówno w języku niemieckim jak i w innych językach.

Na początku roku 2009, telewizja Hope Channel otrzymała wymaganą licencję z niemieckiego Biura Krajowego Hesse dla Prywatnych Nadawców i Nowych Mediów (LPR) oraz z Komisji Ewaluacji Natężenia Sygnałów Medialnych (KEK) jako telewizja nadająca 24h/dobę. Programy Hope Channel można odbierać bezpłatnie poprzez satelitę ASTRA, sieci telewizji kablowej oraz Internet.

©Euro-Africa Division
Tłum. Estera Strama
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni