header
 

Billboard na kółkach przemierza Amerykę

Billboard na kółkach przemierza AmerykęNastępnym razem kiedy wyjedziesz na drogę, rozglądaj się za billboardem na kółkach, na którym widnieje ważne pytanie: „Czy jesteś na właściwej drodze?”.
W ubiegłym roku Bob Folkenberg Jr., przewodniczący Diecezji Górnej Kolumbii Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, nabywszy nowy wóz do przeprowadzek, postanowił wykorzystać go w niecodzienny sposób.

– Zamiast po prostu umieścić na nim naszą nazwę i logo, czemu by nie miało być na nim coś zmuszającego do myślenia i wskazującego na Jezusa? – opowiada Folkenberg.

W wyniku spotkania ekipy pastora Folkenberga zajmującej się pijarem pojawiły się koncepcje i projekty. Folkenberg i diecezjalny departament do spraw public relations zdecydowali się na napis zadający podróżującym pytanie: „Czy jesteś na właściwej drodze?” i kierujący ich po dalsze informacje na stronę internetową Bibleinfo.com.

– Wybraliśmy akurat tę stronę z wielu powodów – mówi Folkenberg. – Po pierwsze, powstała właśnie w tej diecezji z inicjatywy Maksa Torkelsena, naszego byłego przewodniczącego. Po drugie, Bibleinfo.com odnotowuje najwięcej spośród adwentystycznych stron wejść z całego świata i można na niej znaleźć całe mnóstwo odpowiedzi na różne pytania.

Ten jedyny w swoim rodzaju billboard na kółkach można zobaczyć na drogach szybkiego ruchu w całych Stanach Zjednoczonych. Przemierza on Amerykę Północną, pokonując co roku ponad 100 tys. km.

Zobacz zdjęcia w dużej rozdzielczości:

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

© Jay Wintermeyer/Seventh-day Adventist Church, Upper Columbia Conference
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni