header
 

Wyróżnienie branżowe dla działalności AWR

AWR NAGRODYJesienią 2009 roku kilku pijarowskim projektom Światowego Radia Adwentystycznego AWR (ang. Adventist World Radio) przyznano nagrody. Na dorocznym zjeździe Stowarzyszenia Adwentystycznych Pijarowców (Society of Adventist Communicators), który odbył się w październiku 2009 roku, Światowe Radio Adwentystyczne otrzymało nagrodę za zorganizowanie rok wcześniej kampanii ofiarności. Zespół jurorów z zewnątrz umotywował swoją decyzję m.in. w następujących słowach: „Od początku do końca atutem pakietu są mocne obrazy, materiały prasowe dla stacji radiowych i telewizyjnych, warstwa graficzna, materiały drukowane i budowanie świadomości marki.

Na wideo wyraźnie przedstawiono cel Światowego Radia Adwentystycznego, okraszając to ładnymi zdjęciami i naturalnym dźwiękiem. Nie należy też zapominać o przedstawionej w klarowny sposób misji i efektywnym motcie. Wyniki przewyższyły założone cele i zostały dobrze udokumentowane. Imponujący pakiet w pełni zasługujący na nagrodę”.

Również w październiku AWR i jego firmę projektową Three Sixteen Creative waszyngtoński oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Pijarowców nagrodził trzema Srebrnymi Kałamarzami.

Nagrody honorowe za ilustracje i projekt okładki przyznano biuletynowi AWR, zatytułowanemu Transmissions, a nagrodę za „najbardziej ulepszony projekt” przyznano za ponowne zaprojektowanie opakowania wydanej przez radio płyty DVD Making Waves.

Waszyngtoński oddział stowarzyszenia, największy w Stanach Zjednoczonych, liczy ponad 600 członków, do których należą m.in. czołowi pijarowcy z branży biznesowej, organizacji non-profit i rządu federalnego.

Shelley Nolan Freesland, pełniąca w Adventist World Radio rolę dyrektora do spraw public relations, oświadczyła: „Z przyjemnością przyjmujemy wyraz takiego uznania ze strony naszych kolegów po fachu. Pozytywne oceny umacniają w całej naszej organizacji chęć dążenia do osiągania jak najlepszych wyników. Duże wyrazy uznania i podziękowania należą się bardzo utalentowanym osobom, które pracowały razem z nami przy tym projekcie, tj. grafikowi Claytonowi Kinneyowi z Three Sixteen Creative oraz producentom i montażystom wideo Davidowi Brillhartowi i Natalie Clothier z Brillhart Media”.

 

© Adventist World Radio
Tłum. Paweł Jarosław Kamiński
Przewiń w górę^
Archiwum newsów

Zobacz wiadomości z:

2013 (20)
marca (1)
lutego (14)
stycznia (5)
2012 (115)
2011 (112)
2010 (102)
2009 (23)
2008 (3)
2007 (7)
Nowości video

Szkoła Sobotnia Hope Channel - Lekcja VIII

Nowości audio

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. działalności Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belize i na Jamajce. (09:30) Zapraszamy do wysłuchania audycji nt. Michała Beliny-Czechowskiego, pioniera Adwentyzmu w Europie. (09.14)Zapraszamy do wysłuchania uroczystości ordynacji pastorskiej z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. (58:01)Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Chełmnie. (57:47)
Zapraszamy do wysłuchania radiowego nabożeństwa Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Giżycku na Mazurach. (58:01)

 


Partnerzy medialni